Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyfendi sizin adini..... Eveeeetttttt!

reyou

Öne çıkan mesajlar

Artariel said:

nefret ediyorum inci sözlüğün ergenlerinden, 4chan özentilerinden am temalı boktan piclerinden.

en azından ne yazıyo, espri nedir anlayabiliyoruz. türkçe olduğu için. yani "ben ingilizce biliyorum 4chanden hiç cıkmam bunlar hedehödö" demiyoruz senin gibi.
ayrıca inci sözlüğüm savunmuyorum lan ben son üye alımlarından sonra girmiyorum artık. ciddi liseli kaynıyo arrtık çünkü. ama sırf şu posta uyuz olduğğpum için yazıyorum bunu. bi de bu tarz artislikler eskidi yavrum
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

en azından ne yazıyo, espri nedir anlayabiliyoruz. türkçe olduğu için. yani "ben ingilizce biliyorum 4chanden hiç cıkmam bunlar hedehödö" demiyoruz senin gibi.
ayrıca inci sözlüğüm savunmuyorum lan ben son üye alımlarından sonra girmiyorum artık. ciddi liseli kaynıyo arrtık çünkü. ama sırf şu posta uyuz olduğğpum için yazıyorum bunu. bi de bu tarz artislikler eskidi yavrum

YAŞIN
KAÇ
SİN-CAP?
Sosyal ağlarda paylaş

İNGİLİZCEM VAR BİR AN ÖNCE 4CHANA GİRMELİYİM !11

ben ne diyorum ? kendiniz olun hakikaten çok itici. ben martın başlarından beri girmiyorum inci sözlüğe. popüler olma çabasında ezikler mi ararsın yoksa arkadaşlarına yarın sikişli hikaye anlatmak için giren liseli mi ararsın.. gerçekten sıkıcı. her şeyi tadında bırakmak lazım. "adam x beyler" lafını ilkokula giden kuzenim facebook konuşmalarında yazıyor. daha ne kadar itici olunabilir ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

işte bu inci furyasını ortaya cıkaranlar yaratanlar liseli değildi. gayet +20 heriflerdi. ama bir azınlıktı. ama bizim neşeli liseli ergenler bu muhabbet hoşlarına gitmişki ağızlarından düşürmüyorlar. liseli ergenlerde çoğunluk olduguna göre ortaya bu cıkıyor.

zaten 1. ve 2. nesiller adam gibiydi ki artık onlar da yok...
Sosyal ağlarda paylaş

işte ondan bahsediyorum. ekşisözlüğe ciddi ciddi küfür basan yazarları var, o derece sözlüğü bilmeyen herifler dolu. oysaki ilk zamanlarını bilseler ben dahil çoğu kişi inci sözlükten, ekşi sözlük sayesinde haberi oldu, eminim. hatta zeykur zamanında da reklamları dönüyordu ekşisözlükte. ekşisözlükten, zeykura/inciye trollük yapmaya gelen yazarlar sayesinde belli bir kalıbı oturdu. ta ki gerçek liseliler gelene kadar.

edit : hele bi panpa/pampa muhabbeti var. hayattan soğuttu beni. ciddi anlamda itici ya bana mı itici geliyor bilmiyorum ama biri panpa dedikçe beynim zedeleniyo resmen. 8-9 ay önce adam x beyler deniliyordu şimdiye baktığımda geçmişe hiçbir şey katmadan aynı boku defalarca tekrar ediyor adamlar. siyaset yapmaya çalışan, kadınlar nerden zevk alır sorusu sormaya çalışan liseliler bile var.
Sosyal ağlarda paylaş

eski inciden sözetmiyorum zaten. caps yapma modası nisan mayıs gibi başlayan bir şeydi. veletler, zaytung sitesini hacklemeye kalktı özür dilemedi, alışveriş merkezine resmen topluca tecavüz ettiler, özür dilemeye kalkanlara saçma sapan "KAPİTALIZ ONLAARR !11!!" gibi sebeplerle savunmaya kalkanlar oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah, ya ben bu arkadaşları anlayamıyorum. belli bi kitlenin fanı mı olmak lazım illa ki. ordaki caps'i de bana arkadaşım gönderdi, çok güldüm yani, komik bence. incici mi oldum şimdi ben? 4ch'e gülünce 4chan fanı mi oluyorum? ne bilim. anlamıyor ben sizleri.

özet geçtim: gülün geçin abi, komik bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...