Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bursaspor

reyou

Öne çıkan mesajlar

Kadın resmen gerzek. Ben de bursada yaşıyorum, bursada ekmek yiyiyorum. Ha bursalıyım, trabzonlu ya da başka bi memleketten değilim. Ben de ediyorum bursaspora küfür arada. Bursalılar gelip trabzonlulara "abi sizi besleyelim" diye para vermiyorlar. Biri hizmet veriyor, biri hizmet alıyor, karşılığında biri para veriyor biri para alıyor. Sanki babasının hayrına kimse kimseye para dağıtıyor.

Lölölölö yaptığı trabzonlular olmasa adam gibi ekmek yiyemez bursa, bütün fırınlar trabzonlu. Kimse kendini ilah zannetmesin, bağrımıza bastık da hödö hede.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların genç olanları, hele hele genç ve ergen olanları inanılmaz kötü.

Yeşil behaz timsahlı mimsahlı giyinen bi kızın diğer yeşil beyaz timsahlı mimsahlı giyinen bi kıza "AGA AHMET BENİ KESİYO AGA ÇIKICAZ GALİBA ÇOCUKLA AGA, AGA ÇOCUK SÜPER BEYA AGA" şeklinde cümleler kurması ne kadar kabul edilebilir siz hesaplayın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç şaşırmadım.

görüştüğüm bir kız vardı fanatik bursasporlu, baya protokolde falan maç izleyen hiç kaçırmaan bir kız..

kıza: sizin takımın değeri bizim bir futbolcu kadar EHEHEHEH

dedim ki futbolla hiç alakam yok, kız KÜSTÜ abi. Baya bir süre görüşmedik bu yüzden. Masada da ağzıma sıçtı BİLMEDİĞİN KONULARDA YORUM YAPMA falan dedi sdşjkadajksd.
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de ciddi ciddi olay çıkarmayı başarmış bu kadın.

"anıtın altına bekliyoruz her yer trabzonsa oraya gelsinler" sözleri üzerine Bursa'daki bir grup TS'li anıt altında açıklama yapmaya çalışmış, bursalılar da kızmış kavga çıkmış.

http://www.maraton.com.tr/Bursada-korkulan-gerginlik_123915.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...