Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

önümü kestiler, kaçtım.

yav

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce garip bişey oldu
babamın arabasını aldıydım

tam eve gidecem 1 sokak kalmış. bi tane 30'larda bi gençle bi tane 40-50 civarı bi amca çıktı yola

genç olan durdu yolun ortasında yavaşla işareti yapıyo falan. anlamadım ben tabi hiç bişey yavaşladım..

iyice durdurdu adam. ben hafiften bismillah moduna girdim ama hala noluyo acaba saflığındayım

camım da açıktı. çıkardım kafamı. Noluyo dedim. Tekrar noluyo dedim. Adam stop ettir bakayım.. stop ettir amcan bi telefon etcek. gibi bişey dedi
ben tam o sırada geriye taktım (ilk stop ettir dediği vakit -aferin bana-)

baktım durum fena, geliyolar sldfş

kaç ulan dedim asıldım gaza son sürat geri geri gittim dört yol ağzına kadar sonra da işte kaçtım baya

napacaklardı kim bilir. Cebimde 60-80 tl bişi vardı onu mu alırlardı artık, bi yere mi götürtürlerdi, bi tur versene falan mı derlerdi, daha başka şeyler mi... allah bilir.

Elim ayağım titredi sonra hafiften ama bi yandan da gururlandım güzel hareket aferin olm ne güzel kaçtın diye.

5-6 ay önce olsaydı arabayı bırakır yayan kaçardım heralde ama sdfklj
Sosyal ağlarda paylaş

böyle durumlarda buyur abi arabaya binin ama arka koltuktaki çantada 50 bin tl duruyor onu alıym bari diye ayak yapın. sonra hadi len diyip arabaya atlasınlar cebinden kumandayı çıkar az bişi ilerledikten sonra ver havalandırmadan sinir gazını sonra arka koltuğa oturt adamları çek yamaca ağzına ağzına vur neden yaptınız lan böyle bişi neden yaptınız de kollarını ve bacaklarını kesip uçurumdan aşağı at ankesörlü telefondan 112yi ara sonra gidip arabayı sat ve yurt dışına taşın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış yapmışsın.

Ne var diyicektin, geliceklerdi yanına. "Abi ne istiyosanız veririm, 50 bin dolar var çantada bak abi bak" diyicektin, kafalarını arabanın camından içeri sokucaklardı. Sonra aniden camı kapatıcaktın

Sonrası : http://www.vidivodo.com/355892/mujde-ar-_-arabada-tecavuz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...