Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vejeteryan pizza ne lan

gecko

Öne çıkan mesajlar

bu nasıl bir zevksizliktir
alın salatayı ekmeğin üstüne ketçap sıkın yiyin aynı şey
zevksizliği geçtim, hayvan kesiyosunuz katiller böhü :( diye vejerteryan olan, avcılığa karşı olan, kurban bayramı yüzünden kendi dininden nefret eden insanları hele hele hiç anlamıyorum

zeki misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Besin zinciri diye bir şey var, vegan dediğin az delikanlıysa zebra yiyen aslan'a gidip girişsin canını alma onun da canı var böhühü diye. Gçlü hayvan zayıf hayvanı yer, doğanın kanunu bu. Bunu anlayamayan lütfen kendini ağaca assıni, hem sevdiklerinin yanında ölmüş olur hem de bir maldan kurtulmuş olur dünya
Sosyal ağlarda paylaş

insan sadece bitkisel besinlerle hayatta kalabilir. Memeli , acı algısı ve kısmen farkındalığı olan bir canlıyı sömürmeye gerek yok.Ayrıca insanı diğer canlılardan ayıran bilinci olmasıdır.Sen bunu yok sayıp egzotik tadlar uğruna kendini hayvanoğlu hayvan yapıcaksan durma devam et
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Besin zinciri diye bir şey var, vegan dediğin az delikanlıysa zebra yiyen aslan'a gidip girişsin canını alma onun da canı var böhühü diye. Gçlü hayvan zayıf hayvanı yer, doğanın kanunu bu. Bunu anlayamayan lütfen kendini ağaca assıni, hem sevdiklerinin yanında ölmüş olur hem de bir maldan kurtulmuş olur dünya

inanılmaz bir düz mantık. tebrik ettim.

insanlar hayvanları kesilmesi için yetiştiriyor hiçbir özgürlük tanımadan.

ama kime anlatıyoruz tabii o da ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...