Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM3 - SPOILER ALERT !!! (Oyunici Tartisma Burdan)

Vampire

Öne çıkan mesajlar

oyun insin hele zaten burada vakit harcamam, ya ben onu öldürürüm ya o beni, sonuna kadar.. :-p

ekleme: mordrac doom serisi hiçbir zaman korku türü bir oyun olmadı, aksiyon/korku olabilir ancak. silent hill'in türü apayrı, kıyaslamak yanlış olur..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.

[Bu mesaj Sam tarafından 05 Ağustos 2004 03:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

32mb tnt2 ile tek bir zombiyi görebilirsin herhalde ancak.. :-p (yok oynanmaz doğrusu)

azmo dört gündür indiriyorum %58 ya. bu güdük 64kb upload ile indirdiğimden çok yükledim. elin gavuru benden çekti çekti kapayıp oyuna daldı. altlarına yaparlar inşallah. ben de herşeyi fosur fosur dl edenlerin yazılarına aldanıp 256k almıştım, fasarya imiş.. bilgisayarın yaktığı elektrik ile gider bodrum'da otopark parası verir alırdım herhalde..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

konuyu alakasız yöne götürdük gene, vampire ham yapacak haklı olarak.. :-p

benim indirdiğim rar'lı sürümmüş işte arkansis. ulen azmo benim evin alt katında kopyeci mi var ki. zaten 256k bağlatırken de "artık cd masrafı olmayacak beynelmilel takılacağım" dedim kreditörlere de öyle onay verdiler..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım valla..
radeon 9800'i olanlar oyunda çok sorun yaşıyormuş..
herhalde id, kıllığına yapıyor.

dediğim gibi bende geforce 4 ti 4200 var, ultrada, 2xAA'da, çok az takılarak oynuyabiliyorum.
ama aynısını arkansis, radeon 9800 XT'sinde görebiliyor.

pek farklı birşey yok yani..

herhalde id, geforce sahiplerine kıyak çekti:

oyun hala sıkıcı geliyor bana..
ama şu e-mail olayını süper düşünmüşler.
mesela dikkat ederseniz, "şu ürünümüz çıktı, bu ürünü alanlar bu ve bu ürünü de aldılar" "patronunuzdan şikayetçimisiniz? bizi arayın yeni işinize geçin" tarzında komik e-mailler mevcut.

bir de oyunu oynarken 8-sided dice geyiğini görünce oyunu bıraktım, ekran başında gülme krizi yaşadım.
garip bir duyguydu..[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 05 Ağustos 2004 05:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 05 Ağustos 2004 05:07 tarihinde demiş ki:
anlamadım valla..
radeon 9800'i olanlar oyunda çok sorun yaşıyormuş..
herhalde id, kıllığına yapıyor.

dediğim gibi bende geforce 4 ti 4200 var, ultrada, 2xAA'da, çok az takılarak oynuyabiliyorum.
ama aynısını arkansis, radeon 9800 XT'sinde görebiliyor.

abicim ben ultra high da oynuyorum 2 AA ile hafif takılarak
sen medium yada low da

ultra high da kart maymun oluyor[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm dün saat 21 de aldım oyunu biraz oynadım hasta olduğum için veremedim oyuna kendimii birazda takılıyordu
bugun başladım gene bu sefer pek takılmıyor anlamadım?

Oyun gerçekten müthiş ve cidden silent hill den sonra hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum.

Grafikler çok güzel low details oynadığım için kimbilir daha nasıldır?
Oyun acilen ram upgrade yapmamı hatırlattı bana.
Seslere lafım yok
PDA olayı süper artık oyunlardada moda pda
bizdemi alsak napsak?

Oyunda tek eksiklik bence sağa sola eğilip bakamamk yani kafayı uzatamamak böyle bir oyunda gerekiyordu çünkü bazı kapılardan çıkınca direk bişey zıplıyor üstüne
varmı acaba ben bulamamış olabilirim?

Bu arada bi yerde takıldım.Şu Alpha Labs ı bulup Brawo team e katılmamız gerekiyormuş.Ama çıkış yerini bulamadım o videoyu izledikten sonra
nasıl çıkıcaz command center dan_?[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

bone easy'de yaratık sayısı azalıyor, yaratık yokken zaten ekranda minimum configde bile takılmadığını yazmışlar. configleri düşük olan oyunculara easy'de oynamasını tavsiye etmişler hatta. easy zorluk ile medium zorluk arasında fps olarak hayli fark olur..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

MEGA SPOILERRR oyunda ilerlememiş olanlar okumasın

abavvv cehenneme geldik... tahmin etmiştim hatta emindim bunun olacağından ama daha erken olmasını bekliyodum. ilk teleport olaylarında. peehhh half life'ı iyi özenmişler ha.. konusu resmen aynı. tek fark uzaylı yerine cehennem yaratığı ve zen yerine cehennem.
doom 4'te city 18 görcez sanırım.[signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?

[Bu mesaj mayfer tarafından 05 Ağustos 2004 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...