Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM3 - SPOILER ALERT !!! (Oyunici Tartisma Burdan)

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Bu thread altinda oyun ici tartismayi yapalim, daha oyun elinde olmayanlarin veya yanlislikla insanlarin görmemesi gereken seyleri görmesine neden olup oyunun icine etmeyelim...

Önemli:
Oyun ici yardim veya tartismaya baslamadan önce lütfen mesajinizin basina "SPOILER !!! + Bulundugunuz Bölümün Ismi" ekleyin ve 3-4 satir bos birakip yazmaya baslayin...Oyun icinde bulundugunuz bölümün ismi ekranin altinda yaziyor...Herkes buna uyarsa hickimse digerinin oyununu berbat etmez ve yardimlasmak isteyenlerde bölümün ismiyle ilgili olan aciklamayi okuyup yardim alabilirler...

Acikcasi daha ben baslayali 30 dakka falan oldu, deli gibi uykum vardi download bittiginde ama dayanamadim kurdum oyunu, medium detail 800*600 actim oyunu Geforce4 ti4200 128MB kartimla oldukca güzel calisiyor oyun...

SUNU belirtmem lazim ki BEN HAYATIMDA BÖYLE KALITELI GRAFIK GÖRMEDIM...MEdium detailda oynamama ragmen, ESC e asip optionstan ayarlara yine baktim acaba high detail veya ultra high falan mi oynuyorum oldum, bu iste görüntü kalitesi grafik kalitesi bu...

Ama eklemem gereken bisey var altima sictim sicicam...Temiz adrenalin pompalatiyor bu oyun, karanlik ve vahset dolu...

Son olarak lütfen herkes en üstte yazan nota uyum saglasin ve bir sorun cikmadan adam gibi oynayalim...Uyku muyku kalmadi zaten ben oyuna geri dönüp bi kalpten gideyim[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk incelemeler geldi!

gamer's hell: 9.4
telefragged: 94

%29'da download, torrent'te peer sayısı azaldıkça azaldı iki gündür, dl'si biten hemen kapayıp oyuna dalıyor anlaşılan. güdük 64kb ul ile çektiğimin iki katı ul ettim ya, patlasın çekenlerin içinde..

pöff inseydi ya bugüne kadar.. :hmm:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

10:21 de Azmo yüklemeye başlamış
Şu an saat 14:29
Olasılıklar:
a) Oyun süper, mesaj atmaya vakit bulamadı hala oynuyor
b) Oyun iğrenç mesaj atıp insanları soğutmak istemiyor
c) Oyun makinasında çalışmadı yazmaya utanıyor
d) Oyun gerçekten çok korkunç kalp krizi geçirdi[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

bak simdi dondun ya saga orda ilerde soldaki koseden yaratik cikacak bagira bagira korkma seklinde olabilir . ya da bulmaca tarzi bir seyler varsa o da olabilir . ama bana da olmaz gibi geldi . sonucta gerilim uzerine bir oyun oynamadim daha ama ilerlerkende yaratiklarla kapisma disinda fazla bir zorluk yoktur herhalde .
Sosyal ağlarda paylaş

gamespot'ta haberi çıktı bbc kaynaklı, tarihin en büyük p2p korsanlığı yaşanmış geçen haftasonu.. id'nin şimdiden 2 milyon $'ın üzerinde zarar ettiğini yazdığına göre fake olmasa gerek.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

benimkinin ekran kartı dandik 8mb falan herhalde eski on-board ..
512 mb ram
120 gb hdd
1.1 ghz
çalışırmı bunda[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.Herkes bilemiyecek diye bir şey yok sadece bilmeyenlere yardim etmek icin yaptim bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler dışında her mesaj silinse burda oyun içi şeyleri konuşsak güzel olurdu :)

ya oyunda en sevdiğim şey, doom1+super street fighter alpha 3+turkey hunt ile dalga geçen, mini bir oyunun bulunması
çok güldüm ya onu görünce..

aklıma maniac manson 2 oyunu içinde maniac manson 1 oynadığım geldi..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ziarenko'yu getirtelim konuk sanatçı olarak, alpha yorumcularını filan patlatsın güzelce tören ile.. :-p

%37.68 in ulan in! peer'lar iki saatte bir 100 kişi azalıyor galiba ben de böyle patlayacağım torrent'e güvenerek.. yalan bir olaymış..

trailer'ı çevire çevire yalama ettim be, müziklerden herhalde albüm çıkarabilir adamlar ayrı..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar fiyat, dl vb için diğer başlıklarda bilgi var zaten, ben kendimi tutamadım bir eşeklik ettim yukarıda, beni örnek almayın.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben niye muzik duyamiyorum ya, muzikler cd den mi caliyor, cdnin drivedami olmasi lazim, yoksa oyun icinden mi aciliyor (öyle bi secenek görmedim gerci), ben cdsiz oynuyorum oyunu cünkü, oyun icinde ses olarak bi tek envirnment sesleri (yaratiklarin,benim ve silahlarin sesleri, yani kisaca muzik yok yada ben kaptirdigimdan mi farketmiyorum nedir, girip bi yine bakiyim) var duyabildigim...

SPOILER ALERT !!! + ALPHA LABS 3

Abi hasta oldum fitik oldum hatta kalp krizi gecirip ölücem, yaratiklar akiyor, mermi sikintisi cekmeye basladim, özelliklede CHAINGUN'i bulup sabunlu bi ambusha ugrayinca,kapadim gözümü asildim tetige, yüregim agzimda oynuyorum oyunu,ALPHA LABS 4'e gectim ama nasil gectim bilmiyorum, a.g. dagittim kisaca gerek oyunda gerekse gercek hayatta...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 03 Ağustos 2004 19:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...