Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight Rises (2012)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Uzun bir aradan sonra bir söylenti daha sızdı. Benim tanımadığım bir villain adı geçiyor. Killer Croc. Terlik markası gibi. Googleladım pek de sevmedim.

http://www.youtube.com/watch?v=fW48WFfbZZI

buradan bakabilir anime haline merak eden. imdb board'da da tartışılıyor. Pek kimse memnun olmuş gibi görünmüyor.

http://batman.wikia.com/wiki/Killer_Croc

Sadece söylentidir umarım. Tanıdığım bir villain görmeyi tercih ederim şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Pickles said:

Killer Crocu bilmemek batman fanlarına bir hakaret sayılabilir. Ana karakter olmaz ama çok fena gideri olur filmde eğer düzgün yapılırsa

topicte böyle yorumlar görmek istiyoruz :)

Fan'miyim bilmiyorum ama epey bi çizgiroman biriktirmişliğim vardır DC'den. özellikle 1990 öncesi sayıları. HİÇ görmedim Killer Crocu. Batman'in çevresindeki majör tiplemelerden biri olduğunu hiç sanmıyorum o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Batman serisinin son filmi olacakmış. Nolan reis tadında bırakacakmış.

Bizde oturup, 3 lemeyi başa alıp izlicez paso

yalnız tahmin ettiğim şey olacak sanırım,

Chris Nolan, yeni Superman projesine danışman olarak, kardeşi Jonathan Nolan ve David Goyer'de senarist olarak atanmıştı.

Yani bu adamlar, yeni Batman üçlemesinin yaratıcıları, bunu bu kadar harika bir şekilde üretenlerdir.

Acaba diyorum Batman'den sonra yeni bir Superman üçlemesi gelebilir mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bone said:

Pickles said:

Killer Crocu bilmemek batman fanlarına bir hakaret sayılabilir. Ana karakter olmaz ama çok fena gideri olur filmde eğer düzgün yapılırsa

topicte böyle yorumlar görmek istiyoruz :)

Fan'miyim bilmiyorum ama epey bi çizgiroman biriktirmişliğim vardır DC'den. özellikle 1990 öncesi sayıları. HİÇ görmedim Killer Crocu. Batman'in çevresindeki majör tiplemelerden biri olduğunu hiç sanmıyorum o yüzden.

Yalan değil ama hatta Batman figürlerim var yaklaşık 15-20 senelik. Tüm düşmanları vs var Killer Croc yok. Şimdi tahminimce biryerlerde çıktı bu karakter muhtemelen kısa kısa gösterdiler 2-3 bölüm (çizgi film olabilir çizgi roman olabilir) sonra kayboldu. Bunun her fanın bilmesi gibi bir durum yok. Ha iyidir yapmıştır birşeyler bilemem, düzgünce birşeyler yapsınlarda. Bilgisayar oyununda güzeldi ama
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

hem chris nolan hemde christian bale'in dedigine gore son batman filmi olacak.

Ya onların içinde olduğu son Batman filmi olurda bundan sonra daha çok çekerler Batman filmi bence. Bu kada para getiren bi seriyi bırakmazlar.

Superman filminide Zach Snyder çekicekmiş. Bol bol Slow-Mo da uçar artık Superman. Oda tutarsa kesin yaparlar 3lemesini.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

Yalan değil ama hatta Batman figürlerim var yaklaşık 15-20 senelik. Tüm düşmanları vs var Killer Croc yok. Şimdi tahminimce biryerlerde çıktı bu karakter muhtemelen kısa kısa gösterdiler 2-3 bölüm (çizgi film olabilir çizgi roman olabilir) sonra kayboldu. Bunun her fanın bilmesi gibi bir durum yok. Ha iyidir yapmıştır birşeyler bilemem, düzgünce birşeyler yapsınlarda. Bilgisayar oyununda güzeldi ama

topicte böyle yorumlar görmek istemiyoruz.

1983'te çıkan bir karakter killer croc.
çizgi romanlarında vardır.
Batman TAS çizgi filminde vardır.
The Batman çizgi filminde bile vardır.
kaybolan bir karakter de değil, daha yakın zamanda arkham asylum ve lego batman oyunlarına koydular.

eğer killer croc yoksa, başka düşmanları da yoktur o oyuncaklar arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...