Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Samsung.com.tr de, galaxy ace de de ve galaxy s de de gorilla glass vardır diye bir ibare yok. Ama youtubedan aratın iki modeldede gorilla glass var diye testler olduğunu göreceksiniz, kullanıcılar kendileri yapmış.

Herhalde fiyatı kırmak için yapılan birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Aletin GPS'i beni delirtmeye devam ediyor. Nolur biri soylesin sorun var mi yok mu nasil bakabilirim diye ? Sorun yoksa da kirip aticam gidip xperia falan alicam.

Arkadaşımda galaxy ace var. Htc desire ile gps test uygulamasiyla test ettik. Desire baya bi yönetti.

Aynı donanımı kullanıyorsa seni anlayabiliyorum. Baya kötüydü samsung un gpsi
Sosyal ağlarda paylaş

Bilemedim hatta ingiltere'de stock navigation uygulaması ile çok detaylı tarifler alıyordum(sağa dön, sola dön tarzı). Otobüste giderken birebir durakları görüp hangisinde ineceğimi falan ondan bakıp iniyordum.

ps: use wireless networks, use gps satellites ve use sensor aiding özelliklerinin hepsini açmıyorsan açmanı öneririm, çok daha hassas oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gps iyi diyene şöle bi uzun yol yapmasını tavsiye ederim,lan ankara kızılay meydanına götür dedik sivastan çıktık yola,kızılcahamamdan geri döndük ta oradan geri döndürdü bizi,sabahki randevumuza akşam 5 de gittik yemin ediyorum,turkcelle gelen sgs2 nin içindeki o programnın içine ediyim ben bak yine ellerim titr sinirden
Sosyal ağlarda paylaş

Abi program kotu olabilir. Guncel olmayabilir, no problem. Zira konumun yaninda yollardaki trafik akis bilgileri, hangisinin tek yon oldugunu, baglanti noktalarini falan bilmesi ve hesaplayabilmesi gerek. Benim istedigim sadece beni haritada gostermesi. Aha haci burdasin diyecek ya.

Yok yapamiyor. Londra'dayim bu arada. Turkiye'de de rezildi, burda da rezil. Hani bir ariza bulsam telefonu geri gondericem Turkiye'ye ama boyle bir dert nasil anlatilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yok abi yok, degil. Hatunda 3GS var, bende SGS2 var. Ben kafayi yerden hatun aciyo, cat diye gosteriyo yerimizi. Benimki hala bulucam diye mevlana misali donup duruyor.

Senin ilacın bu sanırım di,

https://market.android.com/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=tr
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gayet memnundum ki fanboyluk falan alakam yoktur. Ayrıca London diye bir application yüklemiştim, kamerayla sağa sola baktığında önemli yerlerin ne kadar uzaklıkta olduğunu falan gösteriyor, onunla soho'yu falan bulmuştum. Ayrıca google'ın kendi navigasyonu bile çok başarılı londra içinde. Bilemiyorum gayet hassastı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
csc dosyası yüzünden, ordaki ilk iki harf ülkeleri temsil ediyo, sabonic'in csc dosyası xe ile (diyelim ki rusya) başlıyo ve samsung henüz o ülke için 2.3.6 versiyonunu cıkartmamıstır.

konumuza dönelim :=)

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-samsung-galaxy-s-ii-guncel-rom-listesi

sayfada ilk listenin altında "Türkiye için çıkmış Romlar" kısmından 2.3.6 yı tıklayıp dosyaları indirin, eger dosyada odin ve pit dosyası çıkmazsa söyleyin onlarıda bulayım, çünkü yapılıcak işlem için gerekliler.
Sosyal ağlarda paylaş

Samgung Smartclub Sinema diye bi uygulama başlatmış, WB ile anlaşıp her ay bi kaç tane film göstericekler. Telefona şu uygulamayı indiriyorsunuz, sonra menüden filmi seçip izliyorsunuz. Haliyle ücretsiz

https://market.android.com/details?id=com.samsungfunclub&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW1zdW5nZnVuY2x1YiJd

Çalışır mı acaba diye bi indirdim baktım dark knight var. Çalışır mı acaba diye bi açtım baktım soygun sahnesi. Lan bi izliyim öyle kapatırım dedim, sonra magic trick sahnesi geldi. Lan bi izliyim öyle kapatırım dedim baktım film bitmiş 2,5 saat izlemişim. S2de gayet güzel film izleniyormuş ilk defa denedim ben de. Kalite falan iyiydi, ses zaten salondaki 5+1e bağladığım için gümbür gümbür geldi.

Sitesi şurası. http://www.samsung.com/tr/smartclub/index.html Gerçi biraz patlak, aşağı inin iyice. Tom&Jerry, Roadrunner falan çizgifilmler de var ama onlar da patlak şu anda sanırım yeni diye. App filmi bi yere kaydetmiyor direk stream mantığı var, internet yoksa yaş yani. Ama yine de güzel uygulama ben beğendim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...