Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

hangi ülkeden bahsediyorsun? Türkiyede düşmez çünki Türkiyeye o ürünün gelmesine çok var. Yurt dışı diyorsan zaten düşük fiyatı 400 gbp UK de EU dede 450 EURO

beyazı içinde 416 GBP ve 474 EURO.
abd, hollanda diyorum. kasımda gidecem, gitmişken herhangi birinden alayım şunu falan gibi bi fikrim var param aklırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

miui daha iyi bence cyan dan. cyan zaten stable falan degil cektim kurdum bok varmis gibi, bluetooth car audio falan calismiyor gene, baglantisi kopuyor, konusurken karsi tarafa yanki gidiyor falan. video playbackingde camerasinda sorunlari varmis daha. nasil stable ise artik.

sicicam zaten androidin rom yarisina.

miui bence daha iyi en azindan ui si daha hos ki zaten cyan in uisi degistirilmis hali. daha kullanisli ve basit.
Sosyal ağlarda paylaş

ayni fikirdeyim.. cyanogen cok da stabil gibi gelmedi bana.. her seferinde bir sorun cikartiyor.. en son marketle ilgili bir problem yasamistim.. sildim gitti..

miui'den su ana kadar gayet memnunum.. kullanali 3 gun oldu ama ben boyle rom'larda ufak tefek seylere takan bir insanimdir.. o yuzden cok sik rom degistiririm hehe.. ama miui'nin cogu seyini kurcaladigim halde henuz beni uzmedi diyebilirim..

tek rahatsiz oldugum sey, contact listte ya telefon numarasi olanlari gosterebiliyosunuz.. ya da tum sync edilmis contactlari.. oyle olunca twitter, facebook'ta ne kadar adam varsa hepsi contact listi sisiriyor.. normal androidin stock romlarindaki gibi manual olarak merge etme falan da yok.. o yuzden gmail hesabim disinda hicbir contact synced deil.. belki de ben bulamamisimdir bilmiyorum ama stock romlardaki, bir contact'in sayfasina girdiginde ilgili facebook, linkedin, skype, vs. bilgilerini gorememek uzucu.. onun disinda cok estetik ve super bir rom.. theme cesitliligi ve kolayligi da en buyuk artisi bence.. baymistim vanilla based themelerden.. ilac gibi geldi..

ICS cikana kadar bunu kullanacagim sanirim =)..
Sosyal ağlarda paylaş

paran varsa 4s ,

http://www.gsmarena.com/iphone_4s_browser_benchmark_and_camera_sample_leaks-news-3257.php

http://www.anandtech.com/show/4951/iphone-4s-preliminary-benchmarks-800mhz-a5-slightly-slower-gpu-than-ipad-2

sgs2 den guclu arti ekran yuksek cozunurluk ve kalite olarak daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi mılyorn tane taksıt yapıyorlar ve internet kampanyaları da cabası düzenli bir işim var illa birini alacağımda soru işaretleri var kafamda,

3-4 yıldır ipod touch 1g kullanıyorum çalışma prensibini falan herşeyini öğrendim bir bilgisayarın olmadan o cihazı kullanmak ölüm gibi , olduğundada üşenmeyeceksin organize edeceksin falan... Uygulama açısından da farklı uygulamalar güzel ama hepsi parayla .. Birde diyelim yola gideceğim hemen telefona 3-4 tane film atmak istriyorum ordan izliyim istiyorum ve internet msn falan filan.. bir yerde apple ın ismi var birde samsungun s2 nin şaşası çok kararsızım :/

Kullanım amacımı özetliyim; Browser oyunları internetden video , film müzik, forum , msn facebook , push up mail ve arada sırada lazım olan excel word.
Sosyal ağlarda paylaş

galaxy 2 tam köylü telefonu yav.Kullanan heriflerinden seçmece yorumlar:

said:
Orijinalden alıntı: dehcet

KESİNLİKLE GALAXY 2 DİYORUM..HER İKİ TELEFONUDA KULLANDIM..İPHONE ESKİ BİR İŞLETİM SİSTEMİ KULLANIYOR YANİ GEÇMİŞİ VAR AMA ÇOK DAR BİR YAPISI VAR..ANDREOİD EMİNİM 4.0 İLE DAHA GÜZEL PERFORMANS SERGİLEYECEKTİR..

said:
Orijinalden alıntı: -Hot_Fusion-

Apple alan enayidir benim gozumde telefonda kullanabildiginiz birsey yok. Kirmadan hersey kisitli , fahis fiyat , kirinca performans azalmasi. İos5 laf yok iyi isletim sistemi. Ama android gibi ozgur ruhlu degil. Epi topu 4 telefon icin isletim sistemi cikarmak stabil calistirmak zor olmasa gerek ha ? Bi de satis fiyatinin yari fiyatina bile mal edilmeyen iphone u , her ust modelde , koyun apple fanlarinin yedikleri kazik yuzunden olesiye savunmalari cok iyi ya.
Samsung ve google faniyim. Google in kullanici verilerini topladigini soylemis bir arkadas facebook hesabin yok mu kardesim ? Kendi ellerinle veriyosun tum bilgilerini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...