Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çıtır çerez film önerisi

Myshkin

Öne çıkan mesajlar

cumartesi evde yalnız başına otururken izediğinde böyle gülümsetecek, can sıkmayacak film önerisi var mı. little miss sunshine gibi bir film arıyorum. En son böyle bir film aradığımı söylediğimde gelen önerilerden birini izliyordum, adamın biri monica belluciye tecavüz etti. önermeyin öyle şeyler lütfen olur mu. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Be Kind Rewind

Edit: Hatta yaziim nedir ne diildir. Birini Jack Black, öbürünü Mos Def'in oynadığı iki eleman eski tarz videoteyp filmler satan bi dükkanda çalışıyo, Jack Black'in oynadığı karakter bi gün yanlışlıkla üstünde manyetik alana maruz kalmış metallerle dükkana girip bütün teypleri siliyo. Sonra bu iki eleman bütün filmleri tekrardan çekmeye çalışıyo falan. Baya eğlenceli bi film. Hatta çerez lan bu diye izledim ben bunu ama yer etti aklımda baya.
Sosyal ağlarda paylaş

niye garbage'de açtın vizyon bölümünde güzel öneriler gelirdi.

eğlenceli olarak
red (yeni sinemalarda oynuyor izlemediysen git izle)
jay and silent bob strike back
school of rock

çıtır çerez olarak charlie's angels serisi, mission impossible serisi.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

adi paranormal activity olan bir filme niye para verip gidersin zaten, hem de 2.

abi ben biri izlemedim bir de bu kadar kötüyse izlemeyim yani. ben korku filmi seven bi insanım ama güzel korku filmi bütün korku filmleri içersinde o kadar küçük bir küme ki bulmakta zorlanıyorum. the thing'in ilk 10. dakikada brutal bir şekilde yaratıkla olaya girişi bile daha korkutucu güyya bu "gerilimli" korku filmlerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...