Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue 4.0.1

Art

Öne çıkan mesajlar

Valla low-lvl direk sub. Ambushla one-shot atmanın keyfine varıyosun wsglerde, o nerf 40lara kadar işlemiyor. 40tan sonra da premedle aldığın 5c evisi atıyosun ambush üstüne, clothlar yine one-shot. 50-60 aralığını denemedim ama zaten 58+ outland gearla biter rogue un dominasyonu.

39da benim kullandığım spec bu http://www.wowhead.com/talent#fZZf0fbdz:zZ0 Prime glyph olarak hemo baya iyi rogueların stealthini kesiyor falan ama, major olarak blind olmadan blind atamıyorsunuz hemoladığınız adama. E majorda da ambush almak "farz", o yüzden lvl50den sonraya bıraktım ben hemo-blind combosunu.

Ama instancelarda bu specle çok ezik kalınca 10golta ikinci spec aldım combat yaptım. Zaten dümdüz damage talentlarına veriyosun onda. Bide ölmek nedir abi rogueda? Recuperate diye saçma bi ability geldi en kötü s&d yerine onu atıyorum devam ediyorum mob kesmeye. Spec falan farketmez yani ölmemeniz lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
pvp mi farm mı karar ver. rogue'dan farmer karakter olmuyor adam gibi.

herb/mining falan yapacaksan, paladin ya da duruma göre drood kas. herbalism için druid + epic flight form+ horde isen herbalism bonusu çılgın oluyor. kuş formundan çıkmana gerek kalmadaın çatır çatır topluyorsun.

pvpsi de çok zevkli.

paladin de crusader aura sayesinde çılgın gibi farkettiriyor farmlarken.

rogue'un farmlama kısmında hiç bir bonusu yok, low level pvp çok zevkli oldu 4.0.1den sonra diyebilirm, ama druid daha da zevkli oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...