Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue 4.0.1

Art

Öne çıkan mesajlar

Yeni sistemle ilgili bazı sorularım olacak.Nette ve burda bulamadım...
Combat Talent
Talentleri bu şekilde yaptım fakat sormak istedigim
hit ve expertise cap e geldikten sonra bütün reforged lari haste(yapabilinenleri) yada mastery olarak mi degistirmek mantikli?

haste veya critin capi varmi?

Gemler içinde kırmızalara 20 agi , sarılara agi/haste ve bazilarına agi/hit koydum itemlerin.bu sekildemi yapmam gerekiyor yoksa eskisi gibi butun gem slotlarina 20 agimi dosemem lazim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Originally Posted by Ghostcrawler (Source)
Rather than try and address multiple threads, I'm just going to plop our current thoughts in this one post. Please excuse the brevity.

1) We think Fury, Arms, Feral cat and Retribution dps is too low and we will be buffing them.

2) We think mage dps is too high, especially Fire, and will be nerfing it.

3) We think Shadow priest dps is too high, but that's largely a result of Shadow Word: Death spam, which is tough on healers. We'll be fixing that.

4) We think Destro warlock dps is too high, but that's largely a result of Searing Pain spam, which is tough on tanks. We'll be fixing that.

5) As we suspected, PvP dps is just too high given that the health pools of Cataclysm haven't kicked in yet. While competitive PvP is over for the moment, we still want the environment to feel better so we will be buffing resilience. This change might be reverted at level 85.

There will probably be more changes after another night of raiding and BGs. Many of the bug fixes we have made today will affect dps as well. Stay tuned.

Hunter ve Rogue lara hiç bişi yok sanki bu iki class hiç oyunda yok .Allah bu Ghostcrawler denen mahlukatı davul etsin
Sosyal ağlarda paylaş

tüm kırmızı slotlara agil gem ,
sarı slotlara agil/haste
mavilere de agi /hit koyuyosun
hit / spell hit / expertise cap olduktan sonra geara reforge çekersin işte bigüzel

expertise cap 200 sanırım, hit ve spell hit caplerine de karakter ekranından bakabilsiniz ne gerekiyor capped olmak için. yeni gelmiş özellik lvl 80 bossa vurmak için ne gerekiyor net gösteriyor , süper.

combat specte deneyemedim rotasyonu henüz, ama assasinationda mutilate kullanmıyorum desem yeridir.
cycle çok komik oldu böyle, ama genelde şöyle oluyor
opener, SnD
stab stab rupture
stab stab envenom
stab stab envenom
stab stab envenom
stab stab rupture

cd doldukça vendetta, TotT tabii.
neden backstab derseniz de, %85'e dayanıyo assasination talentle backstabin crit ihtimali. venomous vound talentinden zaten rupture up tuttukça energy akıyor, mob %25 altındaysa murderous intent sayesinde de energy regen rate çılgın atmaya başlıyor.prime glyphe de backstab ekleyince her backstab critinde +5 energy geliyor, ki zaten çok undergeared değilseniz nerdeyse her backstab crit oluyor gibi bişey.

energy capped olabilirsiniz bol bol :)

edit: ha bu cycle ile envenomun buffı neredeyse devamlı olarak up oluyor,
Sosyal ağlarda paylaş

mastery şu anda rogue'a bişey vermiyor adam gibi , tabii ben elitisttekilerin yalancısıyım

hit /exp / spellhit leri capledikten sonra reforge ediyolar ama tercih edilen ne, hangi stata abanmak daha iyi oluyo hala tam belli değil.

energy regen haste ile ilişkilendirildiği için haste stacklemek reforge ile daha mantıklı görünüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Art said:
haste veya critin capi varmi?

Talentlerin doğru, gemlerin doğru. Haste in capi teorik olarak yoktur. Pratik olarak şöyle denir, harcayabileceğinden fazla enerji kazandığın an haste captir.Mevcut itemlarla buna ulaşamayacağımız için de, evet haste in capi yoktur diyebiliriz. Crit cap her rogue için farklıdır, bu senin hitinle expertise ınla alakalı olarak değişir, şurdan hesaplayabilirsin critcap calculator

Ben haste i reforge ile 1k ya çektim, crit de 53 civarlarında
Sosyal ağlarda paylaş

sen level aldıkça zehirlerin de etkisi artıyor.

bu arada gördüğüm kadarıyla combat en iyi level talenti şu an. heirloom mace'lerle dungeonda aoe fightlarda bile top dps yapıyorum.

fury warrior gibi geziyorum. armorum da %50 fazla tanklık da yapıyorum gerektiğinde. rogue dan zevk almaya başladım.

asasinde iki tane mob geldi mi bile zorlanıyordunuz.

ayrıca silah skillerinin kalkması 10 numara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...