Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue 4.0.1

Art

Öne çıkan mesajlar

|Joker| said:

Pach...
Roguyla oynamak...
Bırakdım...

PvE de şuanda sux dediğin gibi yani eski rogue yok ortada casterlar fln okadar bufflanmışken hatta furyi warrioru bile geçemessin ama pvp sine laf yok assassination olsun sub olsun on numara. Eskiden sub oynardım ama assa daha sağlam olmuş tamam subta deli bi nuke var ama staminalar 4 katına çıktığında nuke ardından kesilemeyen targetı bidaha kesemessin subla, assa ftw
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

Ben&Jerry's said:

ambush falan efsane olmus bence vanish bugi da 6 yilin ardindan duzeldi

o vanish bugını düzelten şey vanishten sonra 3 saniye stealthi bi dmgin bozmaması yalnız okuduğum bir blue postta bunun kaldırılacağını abuse edildiğini söylüyorlardı
aksine çok
iyi oldu çok da güzel oldu diyor blizzard devleri.

vanish buffu varken 3 saniye üzerinde dayak yesen bile stealthin bozulmuyor, böylece yeni bir opener yapabiliyorsun.

eskiden spell dodgelamak için kullanılıyordu daha çok vanish şimdi çatur çutur yiyiyorsun herşeyi ama stealth bozulmuyor vanish süresince ki çalışma mekaniği de bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

mekanik o da 3 sn cok fazla bir süre pvp de, 1 sn işi görürmüş bence

3 sn de sprintle arenanın diger ucundaki adama tekrar açılırsın
ya da instant heal'ler ile full'lenirsin

2v2 yi domine edicek yine rogue'lar..

Türkiye koşulları göz önüne alınırsa bi vanish atıp adamın dibinden CS spamlamana ragmen örnegin karsındaki mage ise bi arcane patlatıp seni muz gibi ortaya cıkarabiliosa 3 snye iidir ii
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

mekanik o da 3 sn cok fazla bir süre pvp de, 1 sn işi görürmüş bence

3 sn de sprintle arenanın diger ucundaki adama tekrar açılırsın
ya da instant heal'ler ile full'lenirsin

2v2 yi domine edicek yine rogue'lar..

iyi de amaç zaten o işte. adamlar vanish opener yapmak için kullanılsın diye istiyorlar.

domineyi de çıkınca görürüz, şu an ne desek boş.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue Catada nasıl oluyor bi bilgisi olan varmı pve sini merak ediyorum şuan gerçekten çok vasat 5.2k gs dk ile 6.5k heroic dpsim var 6k gs fury warriorla 7-8k görüyorum iccde warrior 10kyı geçiyor trashlerde 15-18k fln rogue resmen sürünüyor combat hele -.- bide warriora collosus smash fln gelicek %100 armor reduce 6snye Rogue u ne kurtarıcak merak ediyorum ve canımı sıkmaya başladı bu durum, main im ve bırakmak istemiyorum :S
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu DK nın oblitrate i %250 + bonus dmg (civarı tam hatırlayamadım) gibi bişey vururken, roguen dagger la ki 1.7yle çarpılıyodu sanırım yada 1h diğer silahlar olsun onlarda 2.4tü sanırım %150 %200 gibi komik rakamlarla vurması aşırısı saçma. Dkda bahsettiğim oblitirate 2H silahla scale oluyor yada 2x1h silahla aynı anda vuruyor el insaf blizzard ayrıca frost dknın passive olarak talentan aldığı %45 gibi bi haste i var adamların slice and dice falanda açmalarına gerek yok. Şuanda en rezil pve dpsi olan class oldu rogue pure dps classı bide --..--
Sosyal ağlarda paylaş

öyle karşılaştırmak saçma olur ama. sonuçta bir classın talenttan aldığı bi bonusu diğer class passive alabilir gayet. bütün talentları/passive hedeleri bir arada düşünmeniz lazım. eğer rogue hybridlerden düşük dps çıkarıyorsa fix etc gelir cata raidler başlamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...