Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sorunsall

Hagii

Öne çıkan mesajlar

şu an ki düşüncemi yazıyorum. bana da ilham veren gerçek yaşanmış olaylardır. bildiğiniz üzere toplum gelişiyor diyoruz ama bir çok sıkıntı da baş göstermek üzere. hatta bulunduğum çevre de maddi imkanı olanlar şehrin daha güzel yerlerine gitmekteler ( kaçmaktalar )

sokak ortası kızlara saldıranlar laf atanlar vs . kısa ve net soracağım burda suç o kabalığı yapan erkeklerde mi yoksa öyle öküzlerin varlığını bilip te okul öncesi kuaforden çıkıp okula giden kızlarımızda mı?

şimdi gerici yobaz şu bu diye edebiyat parçalanmasın lütfen. kabalık yapan o mahluklar elbette suçludur ama. o mahlukların varlığından haberdarken önlem almayan kızlarda mı. kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam genel de ama geçenler de bayan arkadaşlarla giderken bayanlar durdu ve liseli kızlara bakıp kınadılar. ayıpladılar. daha yaş ve baş ne ......
Sosyal ağlarda paylaş

Karşılıklı bunlar genelde. Lisedeki kızlar artık maşallah eteği giymekle giymemek arasında bir uzunlukta takıldıkları için erkeklerde doğal olarak laf atıyor. Erkek hayvan onlara laf attığı için ama kızlarda masum değil. E benim karım eşim kız kardeşim öyle değil dersen de kurunun yanında yaş da yanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

kızlardan önlem almasını beklemek ?

ne yani saçını yaptırmasınmı.yakında sırf kızın biri güzel diye evde otursun sokağa cıkmasında dersiniz.

etek boylarının kısalığı güzel bence ahha.yani ben lisedeykende kısa etekli kızlar vardı.her erkek gibi lan lun derdik kendi kendimize.ama cıkışta kızları ormana goturmeyi düşünmedik

tinercilerin varoşların kalitesizlerin işi kar kıza laf atmak.kızlara önlem almayı önermek yerine bu lavukları temizlemek lazım cezalandırmak lazım.

bir lavugun kıza asılması için kızın güzel olması yada kısa etekli olması gerekmiyor.öküz herşekilde öküzdür.

zihniyetimiz bozuk.okullarda ağır sapık hocalarda var daha tehlikeliler.

bu adamların güzel çirkin diye kategorisi yoktur.karı olsun nefes alsın herkese yapışırar.garbıç için fazla ciddi ve uzun yazı olmuş lan.ama bu zihniyeti görünce sinirlendşm
Sosyal ağlarda paylaş

red'e tamamiyle katılıyorum. eğitim şart. ilkel toplumlar var bir de uygar toplumlar var. biz hala birinci guruptayız. hatta daha da geriye gidebilmek için şartları zorluyoruz.

amerika'da, özellikle avrupa'da, ne bileyim avusturalya'da kimse kadınların giyim-kuşam tarzından kafayı bozmuyor. bu dekolte giyinmiş, gidim bi ırzına geçeyim .spunun demiyor. ancak çok güzel kadın ve erkeklere dikkat çekmeden, rahatsız etmeden bakan oluyor tabi. ama bu 'he kuaföre gitmiş, mini etek giymiş, demek ki aranıyor' mantığı, yalnızca bizimki gibi geri kalmış, cahil toplumlara özgü.

her toplumda sapık düşünceliler, sapıklar olabilir ve var, ama bunun konumuzla alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold'e katılıyorum ben de. Laf atma olayı çok saçma, insan insanı beğenir elektrik olur, bu sokakta yürürken gördüğün veya otobüste göz göze geldiğin birisi olabilir fakat bunun yolu laf atmak veya peşine takılmak değil. Bu duyguların çok çok üst seviyede ise gidersin adabıyla uygun bi vakitte tanışmak istediğini belirtirsin, sonra ya tokadı yersin ya da tanışırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

red'e tamamiyle katılıyorum. eğitim şart. ilkel toplumlar var bir de uygar toplumlar var. biz hala birinci guruptayız. hatta daha da geriye gidebilmek için şartları zorluyoruz.

amerika'da, özellikle avrupa'da, ne bileyim avusturalya'da kimse kadınların giyim-kuşam tarzından kafayı bozmuyor. bu dekolte giyinmiş, gidim bi ırzına geçeyim .spunun demiyor. ancak çok güzel kadın ve erkeklere dikkat çekmeden, rahatsız etmeden bakan oluyor tabi. ama bu 'he kuaföre gitmiş, mini etek giymiş, demek ki aranıyor' mantığı, yalnızca bizimki gibi geri kalmış, cahil toplumlara özgü.

her toplumda sapık düşünceliler, sapıklar olabilir ve var, ama bunun konumuzla alakası yok.

görende tecavüz bi bizim ülkede var sancak :D . Haklısın yazdıklarında ama yani avrupayı amerikayı işin içine katmışsın. Orda combo çekiyolar tecavüz konusunda onu katmamışsın.İnsan hayvansa her yerde hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

Griswold'e katılıyorum ben de. Laf atma olayı çok saçma, insan insanı beğenir elektrik olur, bu sokakta yürürken gördüğün veya otobüste göz göze geldiğin birisi olabilir fakat bunun yolu laf atmak veya peşine takılmak değil. Bu duyguların çok çok üst seviyede ise gidersin adabıyla uygun bi vakitte tanışmak istediğini belirtirsin, sonra ya tokadı yersin ya da tanışırsın.

Bizim kızlar kadar kendini beğenmiş kızlar yok şu dünyada
Sosyal ağlarda paylaş

kendini beğenmişler yüz vermiyorlar diye dağa kaldırıp zorla almak lazım katılıyorum.

artık türk kızları kendini beğenmiş lafıda klişe olmaya başladı.abazalıgın savunması gibi.

manitan var mı ?

abi türk kızları işte biliosun klasik kendini beğenmişler

nesil degişti yahu.90 lı kızlar gruptan gruba koşuyor.grup hadi extra birşey.ama bu devirde kız arkadaşı olmayan adam kız arkadaş bulmak istemiyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alaka yüz vermiyo dağa kaldıralım ? Son cümlesine karşılık olarak söyledim onu Rasmonun. Kız arkadaşım var evet eğer o manitan var mı sorusu bir soruysa. soru değilmiş sfsd

Yalansa yalan de arkadaş. Genel olarak en çirkini bile bi kendini beğenmişlik havasında.

Kız arkadaş bulamamak değil bir de olay. Kendini bulunmaz hint kumaşı sanması. Vercek ama naz yapıyo misali
Sosyal ağlarda paylaş

bir keresinde arkadaşla yürürken bir liseli kız grubu geçti yanımızdan ve bir tanesi yüzümüze bakarak "aa nerden gelmiş böyle yakışıklı çocuklar buraya" lafında bulundu. Ateşle oynuyorlar farkında değiller .p

Geçen gece de arkadaşın cafeye gidiyorum, bir kız grubu yine karşıdan geliyor, bir tanesi ivmelendi üstüme sigara elinde; "pardon ateşiniz var mı?" diye sordu, var dedim uzattım çakmağı "ama ben yakamam ki" dedi
nasıl yani dedim "sigara içmiyorum ben" dedi "sen yaksan olmaz mı" dedi, güldüm sonra başka bir kız geldi yaktı sigarayı çok teşekkür ederiz bilmemne... diğeri hâla bakıyor ağzıma düşecek sonra devam ettiler
p.s. yaşça küçüktüler

irademe sahip çıkıp yoluma devam ettim

the end
Sosyal ağlarda paylaş

olaya klasik çözümler söylenmiş ve karşı taraf pedo olarak lanse edilmiş.

arkadaşlar böyle yapanlar suçludur bu 2+2=4. ama diyorum ki varoşlarda böyle kızı ilahlaştıran aklı fikri hep orada olan tiplerin varlığı hatta acayip çokluğunu inkar etmeyelim. böyle bir çevrede iken tutup ta kuaforden sonra okula gitmek ne alaka. o zaman ya git şehrin diğer taraflarına rahatlıkla giy ne giyeceksen. ama buralarda isen önlemini alacaksın.

nasıl sahil de kazak şu bu abes kaçar sa temmuz ağustos da bu gibi yerler de de böyle mini etekler şu bu davetiye çıkarmaktır. ben demiyorum kadınlar dönüp hepsi baktılar yuh, şuna bak vs vs vs

ne yapalım bu öküzleri keselim bakalım. hadi yapın bakalım. okullarda eğitim i tam verelim de sonu kesilsin diyin bakalım.

bana gerçekçi olun
Sosyal ağlarda paylaş

ne yapalım söyleyin. sonra sevgilime otobüs te laf atıldı şimdi karakolluk olmuşlar. ne yapayım şöyle adam akıllı döveyim mi diye başlıklar açarsınız sadece. burada bir sorun var bu öküzler. bu öküzler nasıl yok edilir veya azaltılır.

1. çevre değiştirilir (hemen de oluverir bu sanki)
2. bunlar öldürülür ( sonra bi öküz için ömür biter damlarda)
3. öküz adayları eğitlir. ( çok ta eğitilir.)
4. bilinçli kamu oluşturulur ( sanmıyorum )
5. kızlar tehlikeye önlem alabilir. ( bu biraz mantıklı gibi )
6. yazın bakalım

kızlar rahatça giyebilmeliymiş elbiselerini. miş e değil 2010 a gelin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...