Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Master Riding

Araz

Öne çıkan mesajlar

Flying Lisence 250g (cataclysmde Azeroth ve Dalaran'da uçabilmek için gereken train)

Master Riding 4500g 5000g (%310'la uçabilmek için gereken train)

MMO'da da okudum az önce patch öncesi %310 sahibi olanlar master riding'i otomatik olarak öğreniyormuş. (bkz. ben öğrenmişim)
%310'la uçmak isteyenler de gidip master riding train ediyormuş. Patchten sonra %310 mount düşürenlerse onu %280 olarak kullanabiliyormuş, yine train olmaları gerekecekmiş.

Yani ben sadece flying lisence alıcam cataclysm gelince. 5k da cebimde kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Cataclysmde mount kullanılcak yine, portalları kaldırıyorlar direk.

WotLK çok saçmaydı o konuda ve oyuncuyu da tembelleştirdi.

Gerçi blizzardın DEVASA dediği, süper dediği maplerde de gezilecek, yapılacak hiç birşey yoktu. Şimdi betayı geziyorum da, baya umut vaadediyor zonelar. Özellikle Twilight Highlands falan mükemmel.

Ama xunn +1 , artık tek fark görüntü.
Sosyal ağlarda paylaş

elitizm olmaması biz casuallar için daha kötü =(
eşya almak kolay diye dolduruyor millet, e ben mecburen o sıkıcı instansları 344242 kere yapmak zorunda falan kalıyorum.
Abi yapın sadece 1 tier set, onuda hardcore yapın, biz mavi mavi takılalım aramızda ne gzl
Sosyal ağlarda paylaş

Ben işte bayadır wow oynuyorum, son bir senedir casual oynuyordum ve şunu farkettim, casual oynadığım dönemde wowda daha çok vakti, çok boş harcamışım. (Misal, eli yüzü düzgün pug ararken geçen saatlerde icc temizlenebiliyor guild runla...)

Yapmayın etmeyin abi, haftada bir gününüzü pug peşinde ziyan edeceğinize en azından orta karar bir guilde girin 3 gün 3-4 saat raid yapın. Hem daha çok eğlenirsiniz hem daha "casual" olursunuz.

Eskisi gibi pot, ıvır zıvır farmlama olayları kalmadı. İleride de olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi işte ben onu da yapmıyorum, pug muh bilmiyorum.
icc daha goremedım mesela, gormesemde olur diyorum artıkın.
Levellıyorum ben questlerı yapa yapa, işte lore hikaye falan
arada pvp yapıorm
sonra unsub ediyorum top levela vurunca.
sonra eve oynuorum işte :), onda en azından item dışında uğraşılacak anlamlı bişiler oluyor.

Eskisi gibi deil ki,bi zamanlar guild progress vardı muabbet kakara kikiri vardı ama o zamanlar oyun çok vaktimi aldı, oyun olmaktan çıktı.
o zamanlarda farm olaylarına girmedin hiç, kendi guildimin ilk raggysinde, ilk onyxiasında hatta onları geçtim ilk başarılı ubrs run da, ciddi rol almıştım. Çok da sevinmiştim, hatta totoş ox'u kestiğimizde ventte çığlık falan atmıştım sevinçten ehehe.

Şu anda mesela boş beleş pvp çok zevkli, ha bakıorm beni eziolar, altlarımdan biriyle takılıyorum falan.
Olmadı oynamıorm :)

günde 2-3 saati aşmamalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...