Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu topikte küfür serbest olsun - kedi katliamı

fede

Öne çıkan mesajlar

http://www.izmirpolis.gov.tr/

buradan durumu ihbar edebilirsiniz ayrıca eğer izmirde yaşıyorsanız bu büfenin nerede olduğunu bulup çevre esnafından bu vicdansızlar kimler olduklarını öğrenip direk isim vererek ihbar edilebilir. onun dışında medyada çalışan arkadaşlarınıza bu durumu bildirip olayın medyaya yansıması sayesinde bu kişilerin kimliği daha iyi bir biçimde bulunabilir. bu tip olaylara artık duyarsız kalmak istemiyorum ben şahsen star tv yi bilgilendireceğim birazdan aynı duyarlılığı herkesten bekliyorum bu insan olmanın, canlıya saygı duymanın bir vazifesi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla ne diyeceğimi bilemiyorum
adamları diil ama kediyi tanıyordum.

3 yıldır falan oradaydı o kedi böyle kafası yamuktu zavallı hafif engelliydi severdik her gittiğimizde hatta yamuk derdik. yuvası vardı orda işte bakkal bakıodu. hayvancağızın kimseye zararı yoktu orda takılır bütün gün tantuni yiyenlere yanaşır dururdu.

hatta daha geçen akşam sarhoştuk oradan geçerken gördüm sevdim yine.

sanki benim kedimmiş de ölmüş gibi hissettim resmen bayağı üzüldüm özellikle videosunu da izlemek bayağı koydu. yapanları bornovada kendi ellerimle bulmayı çok isterdim gerçekten ama yapılan şeyi geri almayacak adamı dövsemde öldürsem de.

diyicek birşey yok. böyle insanlıktan nasibini alamamış şerefsizler olduğu sürece de birşey yapamayacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

bir şey yapamayacağız değil çevrenizdeki kişileri ve grupları harekete geçirerek bu kişilerin tespit edilmesi ve hukuki işlemler nasıl işliyorsa onlara tabii tutulmalarını sağlayabilirsiniz. eylemsiz kalmak bu kişilerin yaptığı işten çok daha büyük kötülük sağlıyor çünkü ortada bir şeyler yapan kişiler var ama bunlara karşı çıkan insanların tepkisiz kalması bu tür kişileri dahada cesaretlendiriyor. videoyu çevrenizdeki insanlarla paylaşın, tepkinizi dile getirin yeterki sus pus bakıp geçmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...