Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot

akinci

Öne çıkan mesajlar

Ben Merlin'den çok Arthur'u sevdim, Joseph Fiennes biraz fazla kasmış kendini sanki. Öte yandan Arthur'u oynayan çocuk o "NOLUYO YİEA?" ifadelerini çok güzel yansıtmış, dediğim gibi o saçı kesip üstüne delikanlı zırhını verdin miydi tamam olur.

Merlin biraz gevşesin ama.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada rome da marc antony i oynayan adam, o dizide nasılsa burada da aynen öyle. tamamen aynı karakter, sadece isim ve kostümler değişmiş. aynı aşağılık herif :)

bu arada arthur a süt dökmüş kedi diyenler, herhangi birinizi günlük hayatınızdan alıp esasında siz ingiltere kralısınız hadi bütün sorumluluk sende biz karışmıyoruz yönet bütün ülkeyi deseler, yada askerdeyken savaşın ortasında hadi seni general yaptık geç ordunun başına deseler ne yapardınız acaba? çok doğal bence böyle olması. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ben Merlin'den çok Arthur'u sevdim, Joseph Fiennes biraz fazla kasmış kendini sanki. Öte yandan Arthur'u oynayan çocuk o "NOLUYO YİEA?" ifadelerini çok güzel yansıtmış, dediğim gibi o saçı kesip üstüne delikanlı zırhını verdin miydi tamam olur.

Merlin biraz gevşesin ama.

Saçlar kesilmesin iyi bence. Bu arada şu ilk sayfada koyduğunuz Joseph Fiennes fotoğrafındaki göz rengi gerçek mi? Öyleyse çok çok güzel gözleri varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...