Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot

akinci

Öne çıkan mesajlar

Bunu izlemedim de Merlin o kadar kötü bir dizi değil. Önyargılarımı yıkıp izlemeye başladım, çok da memnunum. Doğruya doğru şimdi adam anasının karnından lvl80 wizard olarak doğmadı, lvl1'ken int falan da düşük olur böyle komiklikler falan hoş güzel. Herkes bir zamanlar ergendi!!1!

Bunu da izleyemem sanırım sırf Arthur yüzünden. O ne be? Oldu olacak Gwen'i de o oynasın 2 kat maaş alır hem
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Luxor said:

bu bölümden sonra gidişat hakkında çok iyimser değilim,

bir de

umarım o champion ilan ettiği, arthur u gölden çıkaran adamı lancelot yerine koymazlar.

leontes

eh o ölmezse guinevere boşa çıkmıyor abi...
kasmayalım bence ölcek işte o eleman...

bence o herif lancelot, sonuçta efsanae lancelot, guinevere ve arthur aşk durumları vardı diye hatırlıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Goarth said:

SenariouS said:

Luxor said:

bu bölümden sonra gidişat hakkında çok iyimser değilim,

bir de

umarım o champion ilan ettiği, arthur u gölden çıkaran adamı lancelot yerine koymazlar.

leontes

eh o ölmezse guinevere boşa çıkmıyor abi...
kasmayalım bence ölcek işte o eleman...

bence o herif lancelot, sonuçta efsanae lancelot, guinevere ve arthur aşk durumları vardı diye hatırlıyorum.

ben de ondan korkuyorum zaten

lancelot için hem daha düzgün bir tip bulmaları lazım, hem de lancelot un diziye girişi ve hikayesi böyle yavan olmamalı :)

Sosyal ağlarda paylaş

hikaye konusunda denildiği gibi bir çok çeşit var kabul görmüş. o yüzden bişi diyemiyorsun zaten.

dizi olarak da ben beğendim 2 bölümü de. 2. bölüm ilki kadar iyi değildi ama idare etti.

kızlar çok iyi ama. morgan da guinevere çok güzeller. neydi o merlindeki guinevere. resmen bayram ediyor gözler şimdi. merlinde "hadi git be karı" diye bakiyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...