Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 Turkiye vs İsrail Cumartesi saat: 21:00

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

You: hi
we're gonna play i think
Osho: we play later
i think
You: yeah ok
Osho: u can go ahead
and obs
1st game starting
Ezgun vs darvin
You: kk
now our turn ?
Osho: SWPro vs Blood now
i think^^
You: k
now us ?
Osho: Flyling vs vandetta =)
haha man u wanna play so much
realx :D we will play
You: well they told me i was second to play :p
Osho: Hehe
You: i respect you alot as a player and i am very saddened that yout hink i cheated, i swear i hate that kind of !@#$..
Osho: dude
seriosuly
i never seen
a ZvZ Drop in my life
and i saw many zvz games
so why u put hydra
where my dropships are
?
mah i dont care
gl hf
You: they went there when you rally pointed some overlord to my base
and stayed tehre till the beginnig of game..
Osho: ok ok
You: lets play a fun game to watch we have 1200 viewers, glhf i hope you dont continue to think i cheat :/
Osho: ok mayb u just lucky with those muta + hydra
gl hf

ilk oyundan sonra böle bi muhabbet ngeçti gayet good mannered ikna etmeye çalıştım, 2. oyunun ortasında yine SRSLY İ WONT ALLOW STREAMERS AGAİN dedi işte
Sosyal ağlarda paylaş

IntoTheRain said:

Sizin izlediğiniz stream in arkasında cok olaylar oldu.Bir çok isteğimizi hatta tüm isteklerimizi reddettiler.Herşeye rağmen oynadık iyi oynadık kötü oynadık ama oynadık.
Bu macın sorumlulugunuda üstüme almam gereken bir oyuncu da benim yenmem bekleniyordu.Yenmem gerekirdi.Ama olmadı.Bu yüzden hayal kırıklığı olduğu için özür dilerim.Gelecek milli takım macına benim yerime çıkmak isteyen Terran olursa pentegram ile irtibata geçebilir.Son olarak sunu unutmayın arkada 1000kişinin izlediği bir milli takım macına cıkmak ladderda find matche basıp oynamak kadar basit değil.Ben yinede yenen yenilen herkezi tebrik ediyorum.Özellikle fevax cok mücadele etti ama olmadı yinede eline sağlık.

Vendetta

dostum valla sadece su mesajına yorum yapmak için üye oldum.İşi ne kadar ciddiye aldığınız ortada.Her zaman yeneceksın dıe bısey yok olabılır bunlar harıka ısler oluyor yola devam etmelısınız.Tum olusumu da tebrık ederız
Sosyal ağlarda paylaş

IntoTheRain said:

Sizin izlediğiniz stream in arkasında cok olaylar oldu.Bir çok isteğimizi hatta tüm isteklerimizi reddettiler.Herşeye rağmen oynadık iyi oynadık kötü oynadık ama oynadık.
Bu macın sorumlulugunuda üstüme almam gereken bir oyuncu da benim yenmem bekleniyordu.Yenmem gerekirdi.Ama olmadı.Bu yüzden hayal kırıklığı olduğu için özür dilerim.Gelecek milli takım macına benim yerime çıkmak isteyen Terran olursa pentegram ile irtibata geçebilir.Son olarak sunu unutmayın arkada 1000kişinin izlediği bir milli takım macına cıkmak ladderda find matche basıp oynamak kadar basit değil.Ben yinede yenen yenilen herkezi tebrik ediyorum.Özellikle fevax cok mücadele etti ama olmadı yinede eline sağlık.

Vendetta

Biz gururlandık güzel oynadınız lag mag kısmet değilmiş ne diyelim ama kesinlikle üzülmeyin biz tatmin olduk izlerken
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

You: hi
we're gonna play i think
Osho: we play later
i think
You: yeah ok
Osho: u can go ahead
and obs
1st game starting
Ezgun vs darvin
You: kk
now our turn ?
Osho: SWPro vs Blood now
i think^^
You: k
now us ?
Osho: Flyling vs vandetta =)
haha man u wanna play so much
realx :D we will play
You: well they told me i was second to play :p
Osho: Hehe
You: i respect you alot as a player and i am very saddened that yout hink i cheated, i swear i hate that kind of !@#$..
Osho: dude
seriosuly
i never seen
a ZvZ Drop in my life
and i saw many zvz games
so why u put hydra
where my dropships are
?
mah i dont care
gl hf
You: they went there when you rally pointed some overlord to my base
and stayed tehre till the beginnig of game..
Osho: ok ok
You: lets play a fun game to watch we have 1200 viewers, glhf i hope you dont continue to think i cheat :/
Osho: ok mayb u just lucky with those muta + hydra
gl hf

ilk oyundan sonra böle bi muhabbet ngeçti gayet good mannered ikna etmeye çalıştım, 2. oyunun ortasında yine SRSLY İ WONT ALLOW STREAMERS AGAİN dedi işte

FUCKING KIKEZ.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...