Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kokusuz deodorant

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

Valeron said:

ulan benim dediğim nivea silver ne leke yapiyo ne kokusu var mis gibi deo al kullan işte 10 kaat

Bütün gömleklerim şu deodorantın çok iyi abi efsaneleri yüzünden beyaz leke oldu.

Belki de benim terimle tepkimeye giriyor, bilemedim.

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/317iTWLZEDL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

eczanelerde satilan bir sey vardi onu cok ovuyorlardi

vicky gibi A- fransiz kozmetik firmalarinin var
80tl falan

diger dedigin DEOTAK olmali

simdi SebaMED 24HR care / LIME kullaniyordum da, hem 3-4 saat dayanmiyor hem de ter+lime kokuyorsun. https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/54722741-32278-sebamed-deodorant-24hr-care-lime-75ml

NOT: ustteki nivea bende de efsane leke gomlek koltuk altinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Nivea Black/white denemistim beyaz kiyafette bildigin sari leke yapiyordu. Bu boyle ise silver ne yapain... Hic bir sey kullanmasam da sari leke olusuyomu terden onu bilmiyorum.

Teri %100 kesen bir sey gormedim zaten ki iyi birsey degilmis oyle olmasi.

Bir kere tereson diye bir sey almistim eczaneden roll koltuk altina suruyosun yatmadan Cayir cayir yakiyordu berbat bir seydi pek ise de yaramadi 3-4 kullanimda etkisini yitirdi fln. bir de surekli kullanicaksin bunu kesin cozum degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kokmadigini dusunuyorsun. Terlemeyen bi insan olarak ben de ayni hataya dusmustum. Muhtemelen kokuyorsun. Hele 1 hafta dus almayip deodorant da kullanmiyorsan of. Ayrica dus almaktan hasta olunmaz.

Valeron said:

abi kışın sabah duş mu alınır hasta olursunuz amq

bi de ben sıcak duş alınca terlemiyorum,ben genel olarak pek terlemiyorum 1 hafta yıkanmasam kokmam da

ne pissiniz lan
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

dus almaktan hasta olunmaz.

şöyle sansasyonel açıklamalar yapıyorsunuz aklım gidiyor yeminle. soğuk algınlığı diye bir hastalık da mı duymadın hiç?

kışın ben de almıyorum sabahları duş ya. of sabah sabah o sıcacık yorgandan çıkıp kendimi üşütmek mi, asla. imkanım olsa geceden iş kıyafetlerimle uyurum.
Sosyal ağlarda paylaş

olum ne yumusaksiniz bazen ya

Improve Your Health IQ: Does Cold Weather Make You Sick?

sabah dus da aliyorum islak sacla klimali ise de gidiyorum bir sey olmuyor. adam gibi yemek yiyip bunyenizi saglikli tutarsaniz hasta masta olmazsiniz.

kaldi ki orada demeye calistim sey tamamen dus almamanin kisiye gorunmeyen etkileriydi. sabah alin aksam alin farketmez de alin abi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...