Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Yalnz said:

Valla aga bak ben sana diziyi 1. bölümünden beri takip eden biri olarak hatırlatayım, nejat işler bu dizide ilk oynadığında "konuk oyuncu" olarak oynamıştı (dizinin ortalarıydı). Beğenilince bahar'ı diziden şutlayıp ercüment çözer'i diziye soktular.

Ercüment Çözer'de çok takmayan biri değil aksine takmaz gibi görünüp gayet bu işlerin içinde olan biri. Memduh'u vurması ve büyük abiyle tekrar el sıkışması da büyük abinin ondan vazgeçemediğini gösteriyor çünkü ercüment gayet bu adamlara iş yapıyor.

Ha psikopoat, hiç bir şeyi takmayan biri bile olsa el insaf arkadaş, bir yumruk aga bir yumruk.

Bu muydu yani?

adam hala bi yumruk diyor. lan kendisini arayan istihbaratçıyı öldürdü adam, kara listeye girme pahasına. ki bu yumruk yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzeldi. 38 bölüm doya doya izledim. Final ise olayların örgüsü çok güzel işlendi. Bir sürü soru bırakıldı kafada.

Birkaç spoiler vereyim.

Sezon Finali

Ercüment Gerçekten Kötü mü ?
Aslında işlediği cinayetler, elindeki gücün getirisi. Saygısızlığa tahamülü yok. Bedeli ne olursa olsun. Behzat'ı öldürmek istemesinin ilk nedenide budur. Fakat kötü olmayı tercih ettiği bir başlangıç var. Bedelini de göz yaşları ile ödüyor.
http://youtu.be/66bj9gAgJhk?t=6m13s

666
Helikopter ile kaçarken telefon görüşmesi yapıyorlar. Ve Ercüment Fransa'ya gitmek üzere kaçıyor. Bu arada silahlarıyla ateş eden ekip, helikopterden yere kağıtların uçtuğunu görüyor. Tam 666 tane olan bu kağıt komik bir gönderme gibi.
http://youtu.be/66bj9gAgJhk?t=11m15s

Baba !
Şule içindeki öfkeyi yıllarca büyütmesinin nedeni net olarak belliydi. Fakat Ercüment'in ona görüntüleri saklama teklifi onu adım adım Behzat'a gönderdi. O süreçte mutlu taklidi yapmak yerine mutlu olan Şule, kurguda olsa kaçırılma olayı Şule'yi çok etkiledi. Şule için ise sonuç hüsrandı. Ercüment tarafından satıldı.

Ankara Emniyet'i Kimin Yanında ?
Aslında çok merak edeceğimiz bir soru bu. Şu anda savcı Esra, Behzat'ın yanında. Emniyet müdürü ise bu görüntüler sonunda tarafız gibi kalsada yerini seçer. Birahane.

Berna'yı Kim Öldürdü ?
Tabi ki Behzat. Behzat yanlış tercihlerin adamı oldu. Pavyoncu bir kadınla bile ilişkisi olduğunu unutmamak lazım. Şule'yi sevmesi, kızı gibi görmesi ve sonunda kızı olduğunu öğrenmesi. Bir kızını başka bir kızı tarafından öldürülmesi. Mahvedilmiş bir genç kız hayatı. Katil Behzat'tır.

Hayat'ın Bok Gibi Akışı
İlk fragmanda hatırlarsınız. Behzat ve Harun oynuyordu. Çok hoş bir hatırlatma olmuş. Vay be dedim.
http://youtu.be/4ByBWQI8Wr0?t=2m33s

Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Peki ercü neden behsaata telefonla "kızına git" demedi de helikopterde muhabbet etti falan. Bariz olmamış işte. Bikaç beden büyük gelmiş derin senaryo yazma işi bizimkilere.

Ben şahsen bi 10 yıl daha yabancı dizi izleyip, ondan sonra bi daha denerim Türk dizisi izlemeyi.

Sen olayı anlamamışsın. Bence de yabancı dizi izlemeye devam et.

Daha yeni izledim finali. Başım döndü ya la.

Arada şule spoileri yediğim için çok vurucu bir final olmadı ama bi sızlattı hafiften.

Her şeyde senin başına mı gelir be amirim. Harun kör kurşunlara gelesin.
Sosyal ağlarda paylaş

onetimebaby said:

delikanliysa behzat, gider yeni bi silah edinip sikar kafasina.

Biliyor musun,

insan sağlıklı şekilde düşünüp kendini (Allah korusun)Behzat'ın yerine koyunca kafasına sıkmaktan başka hiç bir yol bu durumdan kurtulmak için.

Hiç bilmediği bir kızı ortaya çıkıyor ve o kızın evladını öldürdüğünü öğreniyor. Bir insan eğer bu durumdaysa normal şartlarda intihardan başka yolu olamaz diye düşünüyorum.
Bu arada kafama takılan tek bir husus var:Berna'yı o terastan atan kişi bana erkek fiziğinde birisi gibi gelmişti, sizce yeni sezon başladığında öldürenin Şule değil ama Şule ile ilgili bir adam olduğu çıkabilir mi ortaya?

Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Absolut said:

Mertadam yazını spoiler içerisine al lütfen.

Anlamadım.Neden?Bilmediğim bir uygulamam mı var?

Bilmediğin bir uygulama var evet, ama bir uygulama olmasa da bölümü dangır dungur yazmamak mantıklı değil mi sence? Hadi başta düşünemedin, biri uyardıktan sonra bu basit mantığı kurmak çok zor olmasa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...