Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

Önümüzdeki 2 hafta içinde mühendislik matematiği, termodinamik ve sayısal analiz kuizleri var. Onun yanında dinamik ve malzeme 2. vizeleri var. Ve bunları dün falan söylediler.

ABVVVVV

Hayır gidip 15 gün içinde 5 sınavın 2sini çakıştırabilmişler aynı güne ya, itiraz etmesek umurlarında da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

2 sorunun tamamına yakınını doğru yaptığım, kalan 2 sorunun birine de birşeyler karalayabildiğim bi mühendislik matematiği sınavından 22 almak

belanızı versin ya. Hayvan herifler.

Bişeyler karaladım dediğim soruyu da, grafiğin direk teğetini bulmadım, teğet düzlemini buldum onun türevlerinden buldum xy düzlemine teğet noktaları. Hani doğru ama sağ kulağımı sol elimle tuttum gibi bişey oldu. Ona da hiç puan vermedi herhalde hayvan herif.
Sosyal ağlarda paylaş

Etrafımdaki insanların "alçak dağları ben yarattım" triplerinde gezmesine tahammül edebilirim ama "hacı şu dağlar komple benim eserim" tribinde gezdikleri zaman tansiyonum çıkıyor.

Allahım sinir krizlerine giriyorum öyle durumlarda. Millet sahip olduğu çük kadar hayat tecrübesini dağları tepeleri aşmış da elde etmiş gibi sunmaya çalışıyor ya..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...