Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Ben de ön yargılıyım ve o ön yargı hep %100 dogru nedense. Bakın şu işe.

Bide salak günlük topiğine cevirmeyin bu öfke, boşalma topiğini. İçine mıçmayın.

önyargının olayı o zaten %100 doğru yargıladığını düşünerek bitiyor olay. yoksa içinde yargı kelimesi geçmezdi.

xunn said:

Böyle kafa kızlar varken ne kadar butthurt'üz ki gidip sorunlu kızlarla zamanımızı kaybediyoruz?

Hayır bide bu win insanlarla da şansımızı yitiriyoruz bu sırada.

"bu kızlar böyle kendilerine değer vermeyen piç adamlarla napıyorlar adam gibi tipler dururken" cümlesinin başka bir varyasyonu. kız mısın lan yoksa zun
Sosyal ağlarda paylaş

ben de zaten önyargının zor kırıldığını söylüyorum. senin "doğruymuş benim önyargım" dediğin şey muhtemelen o kadar da doğru değildir. ona senin doğru demen zaten o önyargının bir parçasıdır. hatta sen şu an o önyargıların o kadar doğru olduğunu düşünüyorsundur ki bunu söylemem bile saçma geliyordur sana. önyargılarının 1+1=2 doğruluğunda gözükmesi sana önyargılarının doğruluğundan değil önyargılarının güçlülüğünden kaynaklanıyor olabilir vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ben de zaten önyargının zor kırıldığını söylüyorum. senin "doğruymuş benim önyargım" dediğin şey muhtemelen o kadar da doğru değildir. ona senin doğru demen zaten o önyargının bir parçasıdır. hatta sen şu an o önyargıların o kadar doğru olduğunu düşünüyorsundur ki bunu söylemem bile saçma geliyordur sana. önyargılarının 1+1=2 doğruluğunda gözükmesi sana önyargılarının doğruluğundan değil önyargılarının güçlülüğünden kaynaklanıyor olabilir vs vs

Sen haksızsın, ben haklıyım;
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...