Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 11

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

be a pro da hep ilk 11 deyim ya.başta reservede oynadım sonra 10. maçtan sonra hep ilk 11 çıktım hepte 90 dk oynuyorum.pek gerçekçi olmamış bu çünkü çok kötü oynadığım maçlarda hatta sakat olduğum maçlarda bile oyundan çıkarmıyor pes 11 i bilmiyorum ama pes 10 da kötü oynayınca yada yorulunca çıkarıyordu o yüzden soğudum be a pro dan.onun dışında süper oyun olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

be a pro da hep ilk 11 deyim ya.başta reservede oynadım sonra 10. maçtan sonra hep ilk 11 çıktım hepte 90 dk oynuyorum.pek gerçekçi olmamış bu çünkü çok kötü oynadığım maçlarda hatta sakat olduğum maçlarda bile oyundan çıkarmıyor pes 11 i bilmiyorum ama pes 10 da kötü oynayınca yada yorulunca çıkarıyordu o yüzden soğudum be a pro dan.onun dışında süper oyun olmuş

"sim the rest of the match" seçenegini seçtiginde oyundan alınıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

valla pesten ilk kez geçen biri olarak legendaryde gs ile açtığım menejer modda 26 maçta 70 puan yaptım şu an açasım gelmiyor oyunu pc online ortamı falan da göremedim pek arkadaş çevresinde öyle kaldı oyun. pes de böyle kolaydı. daha yenilgi almadım yahu çok dandik yapıyorlar ai olayını şu futbol oyunlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

_Tora_ said:

ya fifa 11 bi garip nasıl çalım atılıor sağ analogun kullanılmasımı lazım illa? bir de şutlar biraz dertli geldi bana ama yıllardır pes tutkunu olan biri için çok beğendim resmen futbol oynadığını hissediosun

gamepad ile oynadığını varsayıyorum, lt+sağ analog ile çoğu haraketler yapılabiliyor,önce ki sayfalar da bir tuto videosu vermiştim hepsi olmasa da çoğu hareketin nasıl yapılacağını gösteriyor ayrıca oyunun içinde help kısmından da haraketlerin nasıl yapılacağı vs yazıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...