Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

Sawer arkadasım bu ısı bana bı acıklarmısım nası yapıyosun nası degıstırıyorsun :)bır turlu beceremedım bırde soyle bır sorun var bende bazen dwnloader calısıyo 20-30 arası dwl yapıyorum ama bazende yapmıyo ısın garıp tarafı modeme 44225 kere acıp kapayınca dwl tekrar devam edıyor bılgısı olan? ısın garıp tarafı aynı gun cafede dwl eddı evde etmedı
Sosyal ağlarda paylaş

Merak ettiğim birşey var. Patch geldikten sonra bütün badgler JP ve paraya dönecek. Bu arada:

- 80 lvl HC'ler Justice Point mu vermeye başlayacak artık?
- Vendorlardan Justice point ile mi alışveriş yapcaz? Yani diğer anlamıyla HC farmlayarak lvl 264 vendorunu mu kullanabileceğiz JP ile?
Sosyal ağlarda paylaş

Heirloom felan alacaksınız şimdi alın, özellikle triumph altında marklarınız varsa halen. 1815 mark ile anca cap'e vuruyorsunuz (5000 justice point), ondada sadece bu sayfadaki mavi eşyaları veriyor.

http://www.mmo-champion.com/content/1989-Cataclysm-Release-Dalaran-Portals-Cataclysm-Epic-Stats#valorpoints

bana gereksiz geldi, dungeondan 2 saniyede alabileceğiniz maviler için mark biriktirmek vesaire...

T11 ve türevleri epic 264 eşyalar Valor puanı ile alınabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.mmo-champion.com/content/?page=2
bak burada link var elindekiler le kac jp alıcagına bak
bide su var
Lich King Heroic dungeon boss -- 16 Justice Points
Lich King daily normal dungeon -- 12 Justice Points
Lich King daily Heroic dungeon -- 23 Justice Points
Lich King raid boss -- 23 Justice Points

Cataclysm Heroic dungeon boss -- 75 Justice Points
Cataclysm daily normal dungeon -- 75 Justice Points
Cataclysm daily Heroic dungeon -- 75 Valor Points
Cataclysm 10-player raid boss -- 75 Valor Points
Cataclysm 25-player raid boss -- 105 Valor Points

şu varmıs bide
We’ve revised the Justice Points conversion rate for Emblems of Triumph and Emblems of Frost. When the upcoming 4.0.1 patch goes live, these emblems will be converted into 11.58 Justice Points (up from the previously planned 2.75 Justice Points per emblem). Justice Points accrued above the soft cap of 4,000 will be converted to gold at a rate of 47.5 silver per point (down from 2 gold per point) when patch 4.0.3 goes live.
Sosyal ağlarda paylaş

4000 cap üstü fazla badgelerinizden kazacağınız gold aşırı az. Onun yerine heirloomları alıp saklayın elbet bir işinize yarar. Daha önceden fazla badge diye almadığınız mount vs gibi şeyleride alabilirsiniz. Patch gelince bütün herşey badge değil puan isteyeceği için şimdiden almakta yarar var. Zira 350 kusur badge üzerinde kaybedeceğiniz tek şey biraz gold.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...