Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heirloom hakkında 1-2 soru

Absolut

Öne çıkan mesajlar

bu arada bu currency degisimi yuzunden patch 4.0 gelmeden once heirloom'ları alsanız iyi edersiniz, cunku frost ve triumph justice points'e, daha dusuk badge'ler de gold'a donusuyor, ve anladıgım kadarıyla heirloom falan justice points'le alınıcak patch'den sonra, frost veya triumph badge'iyle almıs oluyorsunuz bi nevi patch'i beklerseniz...

tam emin degilim heirloom'ların jp ile satılacagından, ama gold ile satılacagını hic sanmıyorum, baska da currency kalmıyor zaten daha dusuk... bi de ya ptr'a, ya da betaya gelmis sanırım sistem, millet mmo-champion forumlarına ss falan koymus ve patch gelmeden alın diyolar, jp ile satılıyor demek...
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

yok 40ta mail oluyor shaman için aldığın leatherlar.daha doğrusu mail olanları leather olarak alıyosun

biraz kafa karıştırıcı olmuş yukardaki yorum. yanlış anlaşılma olmasın da, aldığın heirloom clothsa cloth kalır, sadece lvl 40ta armor tipini değiştiren karakterlerin heirloomları lvl 40 öncesi bi alt tiermış gibi giyilebilir.

mesela shaman kasacaksın, gidip leather heirloom alma. mail olanı alacaksın, karakterin lvl 40 öncesi heirloomu giydiğinde tooltipte leather görünecek sadece. lvl 40 olup da mail item giyme olayını train ettiğinde mail item oluyor onlar.

yalnız oo iyiymiş böyle diyip, plate alayım nasıl olsa
hangisini giyebiliyosa toon ondan oluyomuş deme. heirloomun asıl armor tipi ne ise, karakterin giyebileceği armor tipleri içinde değilse kullanamıyor.
Kısacası karakterin lvl 40tan sonra hangi armoru giyebilir hale geliyosa o heirloomları al.
Sosyal ağlarda paylaş

evet haklıymış. ben karıştırmışım.

milletin içi rahat etsin diye de kaynak da koyayim.

said:
For classes that can wear mail and plate items, while the character is under level 40, heirlooms will appear as leather or mail armor types until that character is able to wear the mail or plate armor type. For instance, when purchasing an heirloom for a level 12 shaman, you want to buy a mail heirloom item, which will scale down to leather when equipped on the shaman until the shaman reaches level 40, when it will become mail again.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Benim aklıma çılgın bir fikir geldi . Büyük bir kumar oynamak gerekiyor.Sizede sunayım dedim.

Örnek ;
İstemediğim (şimdi);

Sunucu: Dunemaul Karakter : micha

İstenilen (sonra);

Sunucu: Deathwing Karakter: micha

Öncelikle Dunemaul'da transfer etmek istediğimiz karakteri siliyoruz.Evet evet siliyoruz.Gitti emekler.
Sonra Blizzard çalışanlarına güzelce bir mail döşüyoruz.Account'ım hacklenmiştir bla bla şeklinde.

İstemediğim (şimdi) sunucuda farklı bir account üzerinden bir arkadaşıma micha adında karakter açtırıyorum ve hemen level 15 civarına çekmesini sağlıyorum.
Karakter ismi mevcut olduğu için başka isimde karakter yaratma durumu olacaktır.Bununla beraber verebilecekse karakterin Deathwing'de aynı isimde olmasını rica ediyoruz.

Çılgınca ama sonuçta loglara bakıldıgında o karakterin mevcut oldugunu ve o karakterin geri verilme durumununda kesinle ve kesinlikle olacağı adamlarla yapılan anlaşmada yazılı.

Biraz saçma oldu ama riske göze alırım denilen bir charda denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Justice Point farmlamak gerekiyorda. Bence o kadar zor değil 5 'li Heroic takımı çıkarıp farm çaktığın gibi yaklaık 23 heroic'de tek parça düşürürsün. Çok zor değil gibi geldi bana.Heroic'lerinde gearlar 5.4 üzeri ise 15dk zamanını alır tanesi.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş pahalılanması, nooblar alamasın ben boşunamı gittim yüzlerce tokenimle

caster mail set
leather melee dps set
plate dps set
cloth set
2x caster trinket
2x melee trinket
1h healer mace
2h caster staff
2x arcanite reaper
1h sword dalrend
2x trash blade

aldım :P iyi olmuş alamayanlar düsünsün sDFASFASFASFASF