Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

axedice said:

Sword kadar olmasa da axe de dex istiyor, yalnızca str isteyen bi mace var. Dex gidecek misin o önemli.

valla bilemedim ya. mace çok köylü geliyor. sword kullanmadım bi. kozmetik olarak nasıl görünüyor onu da merak ediyorum. bi grand father havasında takılabilcekmiyim misal.

ayrıca oyundaki uniqelere göre bi şey düşünülemez mi? çok sağlam uniqe baltalar swordlardan iyi olabilir mi neyim?

kozmetik olarak aralarında en kötüsü mace haklısın hatta demigod item marohi erqi bile common karui maul görünümnde hiçbir unique havası yok herkes şikayetçi zaten.
ama macenin avantajı ground slam kullanmak,semi-range skill,leap slama göre kullanmasi daha rahat ve güvenli. yeni kozmetikler gelicek özellikle armorlara sonrasında silahlara aura effect değil de direk yeni kozmetik gelir diye düşünüyorum.

imamizer said:

slam güzel değil. cleave daha kullanışlı life gain on hit gemiyle. axe veya sword olacak o zaman. şöyle bi baktım swordlar çok yüksek dex istiyor. sanırım 2h axe yapıcam bi de node lara bakayım alayım birini artık.

şimdi baktımda. dex kasılıp frenzy skilli de kullanılabilir. ben bi dex skillerine de bakayım en iyisi.

slamda da çalışıyor life gain on hit neden öyle dedin? low levelde life gain on hit,yüksek levellerde lifeleech gemi kullanmak gerekiyor ayrica.
81 level groundslam 2handed mace buildim var gayet güzel,act3 ve maplerde özellikle yüksek level maplerde o cleave işi biraz yaş. uzaktan ministun vurarak aoe dps yapmak gibisi yok. 2handed mace kozmetik faciası diyebilirsiniz ama slam kötü demeyin.

imamizer said:

oyunda gold olmayınca farmer olmayacaktı hani.
az once spam mesaj geçti egpal.com en uygun fiyatlı orblar bizde diye hehe

kim dedi abi onu :) , bu tarz oyunlarda hertürlü farmer olur,ama gold/ah olanlar kadar olmaz.
ayrıca yamulmuyorsam GGG d2jsp yi takip ettiklerini söylemişti,yakaladıklarına banhammerslamfckbitch.

Flassh said:

stoya istediğin plateden buldum la XD

hangisi glorious plate mi? eğer oysa vazgeçtim ben ondan sdfsdfs onun dışında gocuk ölmemiş yaşıyomuş, birazdan map açıcaz gel katıl
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

öyle kalmış aklımda.

two handed nodelarına bakıyorum habire bi stun duration arttirma çıkıyor karşıma. stun'ı neyle vuruyoruz ki?

Bu oyunda elmental ve fiziksel hasarın amacı adam gibi kullanılıyor. Zaten yukarıda söylenmiş fiziksel hasar stun ediyor diye, şartlara göre.

Aynı şekilde elemental hasarlar içinde söz konusu. Tabii bunlarda npclerin resisti de etkili. Cold damage chill ve freeze edebiliyor, fire damage dot (ignite) bırakıyor, lightning damage shock debuff'ı atıp daha fazla hasar almasına neden oluyor, gibi...

Chaos damage de base olarak değil ama itemlardan, sanırım 1 sup. gemden de geliyor. Ama yan etkisi nedir onu bilmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece tuhaf bişi oldu grup kurdum adamın biri orda mısın dedi evet dedim geldi açtığım tp dan üzerindeki herşeyi yere attı sonra da gitti.pek iyi bişiyi yokmuş bi hoşuma giden flask var 6 sn %70 speed move veren.bi de summonera uygun unique kolye.adam sıkıldı mı oyundan acaba ulaşmaya çalıştım hep offline dı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...