Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bu sefer başardığımı düşünüyorum eğer yine olmamış derseniz gözü yaşlı bir şekilde poe forumlarında build bakacağım kendime

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgQBAAYB5wMABS0G7g6tEdUSIBRSFHUVIBX2Fx0Y2xkuGlUbyBv6HcohYCXfJ9UotSjbLOk0NTSTNug6szrtQKBDMUOcRJ5Hfkp9U7tVqVb6Vw1Xl1uvXQBeE16LYEFgS2CIYSFieWMXY3Bko2VNZ6BwcnTtdPF6736ahNmE74d2ks2XcJe0mSubLZ65ns2kGacwrEesuqzqsHO53b6nv9XAD8EHwYvEWMqQz_jQ7tIh0k3TftP81FLUj9Xt137ZYd0N3-_igOLq5cXstu2D7g7vDu9O73rv4_H08i_3o_zF
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:

Abi oyun dmg degil nasıl desem tanking resmen itemle falan yapıyorsunuz dmg zaten.Bi de mana reservation alabiliyorsanız kesin alın 3 tane falan aura acma olayı oluyor mana reduce supportlarıyla ki mühim bence bu.

Aura açmak zor ama ya 3 tane, 1 tane açmak gerekli tabi, en azından bütün classlar için mümkün değil.

Bu arada partyle kasmak inanılmaz fark ettiriyor. Dengesiz gibi sanki biraz
Sosyal ağlarda paylaş

witch kastım frost 20 küsür, kalkanlı 1h tank işi templar yaptım 20 küsür. ufak tefek bi şeyler daha var.

şimdi hepsini tek tek denemeyim 1 günümü alıyor neredeyse. bana bunlardan daha hızlı, kolay kesip/kasacak birşey varsa söyler misiniz? witch güzel ama skill gemm bulamıyorum frost yanına lightning almaya. cold resistlilerde sıçıyorum, oyun bitmek bilmiyor. templar başlarda rekordu ama hafif baydı. shadowu zaten direk geç.

bi tek d2 ww stayla barbar denemedim yada dw duelist. ama melee bana yalan dolan gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

keldron said:

Abi oyun dmg degil nasıl desem tanking resmen itemle falan yapıyorsunuz dmg zaten.Bi de mana reservation alabiliyorsanız kesin alın 3 tane falan aura acma olayı oluyor mana reduce supportlarıyla ki mühim bence bu.

Aura açmak zor ama ya 3 tane, 1 tane açmak gerekli tabi, en azından bütün classlar için mümkün değil.

yüksek regenli megenli tipler 4 tane aura açıyor.
bloodmagic kullananlar 4 tane falan aciyor
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

witch kastım frost 20 küsür, kalkanlı 1h tank işi templar yaptım 20 küsür. ufak tefek bi şeyler daha var.

şimdi hepsini tek tek denemeyim 1 günümü alıyor neredeyse. bana bunlardan daha hızlı, kolay kesip/kasacak birşey varsa söyler misiniz? witch güzel ama skill gemm bulamıyorum frost yanına lightning almaya. cold resistlilerde sıçıyorum, oyun bitmek bilmiyor. templar başlarda rekordu ama hafif baydı. shadowu zaten direk geç.

bi tek d2 ww stayla barbar denemedim yada dw duelist. ama melee bana yalan dolan gibi geldi.

melee yalan değil abi hardcore ladder lideri 87 level marauderdi 2hand mace ama sağlam item lazım oluyor mercilesste
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

reampage said:

keldron said:

yüksek regenli megenli tipler 4 tane aura açıyor.
bloodmagic kullananlar 4 tane falan aciyor

sadece bloodmagic perkini açsak yeterli olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

4 imkansız gibi 2 tane %reserved acarsan hp den cok yersin ama evasion yüzde yemiyor sayısal yiyor mesela(100 gibi) dedigim gibi yolunun üstündeyse ki templar maraduer alabiliyor cok rahat mana reservation alıyor 4 nod üstüne reduce mana support ile cok az hp
zaafiyetiyle 3 aura acıyorlar 4 görmedim denemedim de tabi gear lazım abi yüksek hp+regen falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Melee yalan diyen adam tek başına oynadığı için yalan diyor zaten anlatmaya çalıştığım o. Partyde herkes 2şer buff açtıktan sonra bütün classlar oynanır zaten rahat rahat. Ama tek başına oynuyorsan range oynamak çooook büyük avantaj. Lvl 60 shadow'um var, rahat kesiyorum ama boss'un biri gelip tek atıyor mesela 2k hpye direk rage quit alt f4 basıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...