Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Gizli said:

ben kendime bir duelist buildi yaptım.internetten build bulmayı pek sevmiyorum kendim yapınca daha eğlenceli oluyor

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgQAAAYBvAHcAwADhwbuCC4OrRHVEiAS4RR1FfYXHRjbGbQbyB0mHcohYCSlJP0otSjbKaUshSzpMgk0NTSTNYY6szrtQzFDnESeSlNKfU4qU7tVqVeXWhpbPVuvXotgQWCIYSFhUmJ5YxdjcGegapNsjXBydPF-mod2kL6XcJe0mSubLZuNnaqeuZ-jouqnn6y6rOqwc7DStkG34rnNvqe_1cAPwQfBi8HYwo7K086oz_jQ7tGp0k3TftP81FLVANXt137dDd_v4urlxedU7Lbtg-9O73rv4_H096P4ofzF

dual sword kullanacağım.eksikleri neler sizce

biraz düzelttim.block ve magic resistlerden alabileceklerimin çoğunu belkide hepsini aldım.hp perklerine de verdim.
sword damage,dual damage,attack speed ve dex zaten var.biraz da kritik ve güzelce evasion bastım

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgQAAAYB3AMAA4cG7hHVEiAUUhUgFfYXHRjbGtka2xvIG_odyiFgJKUk_SXfKLUo2yyFLOkxsDQ1NJM1hjqzQKBDMUOcRJ5Flkd-U7tW-leXWhpbPVuvXhNei2BBYEtgiGJ5YxdjcGVNbBZwcnTtdPF4DXrvfpqD24TZhO-SzZdwmSubLZ2qnrmj56QZps-sR6zqsHO2Qbfiuc2-ir6nv9XAD8EHwYvL9c5xz_jQR9Du0k3TftP81FLVANXt137dDd_v4oDlxecP51Tstu2D7g7vTu967-Px9Pej-WP8S_zF
Sosyal ağlarda paylaş

Melee oynayacaklar bir daha dusunsun. Merciless'a kadar saka gibi ilerlersiniz ama sonra oyun saka yapmaya basliyo. Bir kere melee oynayacaklar direk marauder acsin duelist tamamen yalan azicik life nodeu var her turlu marauderin oraya gidilmesi gerekiyor zaten. Ek olarak marauderlarin yuzde 90i da ground slamla range gibi oynuyor zaten. Level 64 duelisti birakip ranger actim arada daglar var bi kere moblar size ulasmadan oluyor, hem rangesin hem melee kadar hpin ve armorin var (iron reflexesla). E ben niye melee oynayip eziyet cekiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

%5 maximum res diye pasif var. onu alınca %75 res sınırı %80e mi çıkıyor ?

Aynen

Gizli said:

o regenin pek etki edeceğini sanmıyordum doğrusu her mob kestiğinde dolan pot varken sürekli pot basarım diye düşündüm

200 LRPS olunca çok güzel kiteleniyor özellikle marauderde

indiffer43 said:

Melee oynayacaklar bir daha dusunsun. Merciless'a kadar saka gibi ilerlersiniz ama sonra oyun saka yapmaya basliyo. Bir kere melee oynayacaklar direk marauder acsin duelist tamamen yalan azicik life nodeu var her turlu marauderin oraya gidilmesi gerekiyor zaten. Ek olarak marauderlarin yuzde 90i da ground slamla range gibi oynuyor zaten. Level 64 duelisti birakip ranger actim arada daglar var bi kere moblar size ulasmadan oluyor, hem rangesin hem melee kadar hpin ve armorin var (iron reflexesla). E ben niye melee oynayip eziyet cekiyim?

ungear olmussun, HC ladder birincisi adam marauder oynuyordu dc gg oldu.
87 levlemiydi neydi hardcoreda.
gear toplayana kadar marauder ile biraz wipefest yaşıyorsun dungeonlarda ama biraz gear toplarsan pewpewpew 77 marauderim bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...