Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ben de bu akşam başlıyacam oynamaya. genelde actıgım ilk class oyunu keşfetmeye yönelik olyor o yüzden skill-cap i yuksek bir class la başlamayım diyorum. kolay farmlayan bişi olsun zaten 30 gibi falan asıl oynamak istediğim class kafamda canlanır. Mele oynamaktan hoşlanıyorum main char o şekil olur ama oyunu öğrenme aşamasında tavsiye edebileceğiniz class hangisi? Yoksa direk dalayım mı marauder la oyuna ?
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu söyleyebilirm rahatça ki; zaten çoğunlukla ilk oynadığın karakteri reroll ediyorsun. Skill ağacı çok dallı budaklı olduğundan, oyunu çözene kadar karakter muhakkak bir yerlerden eksik kalmış oluyor. Ya dps yetmiyor, ya da defanstan patlıyosun. Gemler, soketler, linkler, orblar derken çorba oluyor. Ama oyunu da öğreniyorsun tabii bu süreçte. Skill reset de olmadığından mecburen yeni karakter açıp daha akıllıca karakter yapıyorsun.

Benim öyle oldu. Lvl44 shadow kaldı öyle, defanssızlıktan geberiyor. Itemlar da dandik ve soketleri bilinçsizce yapılmış. Reroll ettim geçen haftasonu marauder'e. Mis gibi oldu, şimdi lvl48. Akıyor gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...