Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM 3 İyi olmuş / Kötü olmuş kavgası topici!

Eno

Öne çıkan mesajlar

400 üncü mesajı ben atarım ayrıca doom3 iyi oyunudr ama bu kadar reklamdan sonra çok ii bir oyun olması gerekiodu ii deel.dayha fazlasını bekliouk.
hadeeee[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 13 Ağustos 2004 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada benbakna kadr 400 üncüğ mesj atılmış olsun
bende 405.olurum.[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 13 Ağustos 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
valla son bişi daa sölicem fallout 3 böyle bişi olsun. pre rendered 3d havasını da kaybetmez hem. ehe.

Fallout eski haliyle iyi. Bozmaya neden gerek duyuyorlar anlamıyorum.[signature][hline]Fecondation under control of the King

[Bu mesaj W3r3wolf tarafından 13 Ağustos 2004 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nwn gibin oalbülüü bnece.a
ma bunun tartışma yeri bura deel dimiğğğğğğ?[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

Sosyal ağlarda paylaş

horas ellerin bal yisin. bunu dirim..

ramses, ilerici hareket engellenemez!

şu "doom 3 iyi mi kötü mü" başlığında hl2'nin şu kadar yeri gelmesi çok saçma aslında.. sonuçta daha çıkmamış bir oyunu kıyaslamak çok anlamsız..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 13 Ağustos 2004 21:20 tarihinde demiş ki:
HL2'nin 665 mb'lık bir E3 videosu var
onu indirmenizi tavsiye ederim

adres var mı adres?[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zegna, 08 Şubat 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
fasıldan geldım
kafamda darbuka sesi var hala
gecmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

fileplanettan indirdim pop
arcane malesef bunu 1024 ile indiremedim :)
şu anda evimde değilim ama yine de 256 adsl var onla indirdim, biraz uzun sürdü ama neyse :ppp[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

öeeh 15-20 fps aldım en fazla. upgrade edince oynancakların yerini aldı heh :D[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

insan ayda 4-5 dolar para ödüyüp istediği dosyayı çekince, gıcık olmak yerine aşık oluyor fileplanete..
neden, çünkü adamların değişik oyunlarla ilgili bir sürü sitesi var, ve hepsinin en güncel dosyalarını çekmek mümkün :D[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sıra bekletiyor filan ama gene para vermeden indirmiş oluyorsun süper hızla istediğin dosyayı. (dial-up kullanırken sorun sadece) yine de gamespot'un secure delivery denen son sistemini (c-net'le ortak kullanıyor) ben daha çok beğendim, sıra beklemek filan yok ve hattımı sonuna kadar kullanıyor. birşey indireceğiniz zaman gamespot'u denemenizi tavsiye ederim, eskiden paralı üyelik istiyordu ama şimdi basic üyelere de indirtmeye başlamışlar yeniden..

hatta geçen hafta doom 95 shareware'i zırt diye indirdim birkaç dk'de.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...