Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

mermi fiyatlari cok fazla gelmeye basliyor sorun orda. Su an KT de 105mm takili tanesi 1k yaklasik merminin. cok daha isabetli atislar yapmak gerekiyor. Premium olmayinca kaybettiginde her turlu icerdesin zaten

para en guzel artyden geliyor bana. patlasan masrafi olmuyor pek. cok fazla mermide harcamiyorum en fazla 7-8 tane. Kaybetsek bile iyi atislar yaptiysan en kotu gelenle giden esit oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Brothers in Arms yani Kardeşler takımı tankın tüm özelliklerini belirli bir oranda yükseltir.
Daha hızlı yükler, manevra yapar, aim alır yada daha uzağı görürsün

ancak BIA yani Kardeşler takımının çalışması için mürettebatında %100 bu özellik olmalı ve öyle 2-3 mürettebat falan değil çalışması için tüm mürettebatta %100 olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ve bugün Çin tankları da geldi (+1 park alanı ile tabii)

Sleeper said:

Merhabalar,

bu oyunla hic ilgilenmedim hic de bilgim yok.
is yerinden bir arkadas zorluyor diye su an indiriyorum
garaj falan dosemeyecegimi dusunursek oynaması en kolay/ucuz/guclu vb. tank nedir yardımcı olursanız sevinirim

Öyle bir tank yok, oyuna bir ülkenin en basit tankı ile başlayıp daha gelişmiş tanklara geçiyorsun tecrübe ve para biriktirdikçe.

Başlangıçta Alman tanklarında PzKpfw IV'e git derim. O noktaya kadar oyunu ve dinamiklerini zaten kavrayacaksındır.

3 ana sınıftan bahsedebiliriz;

a)Taretli bidiğimiz tanklar,
b)Taretsiz, namlusu önünde tek parça Tank Destroyerler
c)Topçu birimler.

İlk seviyelerde hepsiyle oyna. Zaten ilk 3-4 seviye tankları kolaylıkla alabiliyorsun. Sadece Topçu birimlerle oynarken "shift" tuşuna basıyorsun tüm haritayı görüp ateş edebilmek için. O aklında bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yanıta tesekkurler

hareketli oynayıp herkesi vurabilen tank istiyorum hatta bir calıya pusup 10 dk milim oynamayan tiplere gıcık oldugumu soyleyebilirim

zırhı dusuk olabilir ama hızlı ve guclu namlulu bir tank sanırım benim oyun stilim buna ne diceksin bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna yeni başlıyosan light tank oynama. 4. tier den idibaren light tanklar genişletilmiş mm e giriyor, 10 tier tanklarla kapışmak deli eder yeni oyuncuyu.

sölediğinden anladığım medium tank oynayacaksın. alman 6. tier vk3601h güzel tank, ön zırhı tanka açı da verirsen hiç beklemediğin anlarda kurtarabiliyor seni. hızı biraz düşük diğer med lere göre ama yavaş da sayılmaz.aslında bu tank bence en dengeli tanklardan biri, "x özelliği süper ama gerisi berbat" tanklarından değil.

bide çalıya yatmayı sevmiyorum demişsin ama saklanmadan oynarsan ölürsün devamlı.oyunu takım oyunu olarak düşünme, sanki 29 tane kötü yazılmış botla oynuyormuşsun gibi oyna.sen kafa kafaya çarpışırken 5 metre ilerde kaya arkasında %100 canla sen ölene kadar bekleyen takım arkadaşlarını görünce anlayacaksın zaten.oyun bitince istatistiklere bak 15 kişinin rahat 5 i 1 mermi bile isabet ettirememiştir.tabi bazen iyi takım da geliyor ama puan sistemi filan olmadığından 15>0 maçlar pek nadir değil.
Sosyal ağlarda paylaş

xvm stat eklentisini kullanan varmı kuramadım yada çalıştıramadım nedense ? oyuncuların bilgisini nerden alıyor ana server bağlanıp ordanmı yoksa diğer eklentiyi kuran oyuncular arasında bilgi aktarımı filanmı oluyo ?

ingiliz med serisi oynayan varmı güzel duruyo ne dersiniz? az kaldı t32 açmaya bayıdım t29 dan. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Efficiency rating
960.89

900-1200 Average players (~ 32%)
piiii noobmuşum la ben .hayır ne zaman erken ölsem kesin kaybediyoruz neredeyse hep tepelerdeyim ama aldığımız puana bak.gerçi clan war yapanlar yükseltiyor çıtayı ya normal tek başına random oyunlara girenler arasında olsaydı puanlama daha yüksek alırdım.

bu arada boşver diğer insanların statlarını ya stres olursun oynarken. mod olarak "J1mB0s crosshair" modunu hala kullanmayan varsa kullansın.
Sosyal ağlarda paylaş

sen gene iyimişin ben 680 bildiğin NOOB işte B)-

yok abi ben öyle 13 dk kayanın arkasında 2 atışla oyunu bitiremiyorum cs tadında oynuyorum hep saldır genelde oyunun 5. dakikasını göremiyorum tabi o ayrı. >:D<

kullandığım eklentiler : dead white tank, wot no chat mod, chat panel kapatıyo tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...