Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

borderlands 2 yi oynamadım bilemiyorum bir oyunu oynayan spastik olur gibi bir genelleme de yapmadım hayatımda hiç.

wot dediğiniz oyun bir tankın accuracy i 5 ise öbürünün 3, birinin hassas noktası arkası, öbürünün yanı.

ne tarihe dayalı bir şey var, ne adam gibi teamplay var(clan wars yaptım uzun süre).. oynamak için yeteneğe de ihtiyacın yok. ihtiyacın olan tek şey MASTERCARD ve çok boş zaman.

tüm bunları geçiyorum çerezlik yine oynanabilir ama bir map seçme özelliği getirememeleri bile başlı başına FAİL. yüz trilyarkere aynı map gelirken en eğlendiğin mapin ayda yılda bir gelmesi bile bir sebep.

new physixxx diye getirdikleri yenilik 1998 yılında carmageddon 2 de çok daha iyi şekilde vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

tank vs tank değil ki tank skinli click vs click.

sürücü ölüyor. topçu hem gülleyi ağıza yürütüyor, hem tankı sürüyor vay ANASINI.

hadi simülasyon değil arcade diye orasını yedik.

tarih kısmına bakıyorum ben alman tankı oynuyorum, hemen yanımdaki tank SSCB öbür tarafta Amerikan tankı, az ilerde de çinli duruyor.

o kadar tank var bir nation vs nation atabilecek mod bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

evet eksik çok, evet yetememe durumuda var, şöyleki oyunun tamamını f2p oynayabiliyorsun kısıtlama yapmamış adamlar, piyasada free diye dolaşan oyunların yarısı bile free değilken, wot online tank oyunu eksikliğini kısmen de olsa dolduruyor, yakın gelecekte alternatif de yok, RAGE!!! yapıp oyunu kötülemek yerine zevk aldığım yönlere daha fazla konsantre oluyorum artık ben, chat penceresini kapatan eklenti çok işime yaradı mesela:D birde MM biraz düzelse.

AOC yi en kötü 3 oyun içine almak bilemedim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yolcuu said:

tank vs tank değil ki tank skinli click vs click.

sürücü ölüyor. topçu hem gülleyi ağıza yürütüyor, hem tankı sürüyor vay ANASINI.

hadi simülasyon değil arcade diye orasını yedik.

tarih kısmına bakıyorum ben alman tankı oynuyorum, hemen yanımdaki tank SSCB öbür tarafta Amerikan tankı, az ilerde de çinli duruyor.

o kadar tank var bir nation vs nation atabilecek mod bile yok.

valla bunların hiçbirini dert etmiyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...