Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

bende dün tekrar yükledim oyunu bi ara hışımla silmiştim >:D<
mavi lamerler mi ararsın arkadan itip seni öne çıkaran'mı, yerini söyliyen, def haritada hurra saldıranlar, bilimum argo küfürler gani zaten. neyse oyunda chat penceresi nası kapanıyo varmı böyle bi seçenek,
tanklarıda sattıydım şimdi T29 heavy veya M18 TD den devam edicem credi anca 1 tanesine yetiyo hangisine devam edim ? (:D
Sosyal ağlarda paylaş

KV-1S ile genç Verter'in acılarını çekiyorum! Top desen top değil, Pz IV daha iyi bir topa sahip! Hadi sabretsem 20k. exp. toplasam Reload süresi 15 saniye 122mm.'nin ki insan kanser olur o 20k'yı toplayana kadar! Nasıl kullanılır yahu bu meret! Pz.IV, Stug III ile ilk 5'den inmiyorum, KV-1S ile 6 maçın 3'ünde takımımın sonuncusu oldum!

Neyse, o değil de Pz. IV den sonra ne çıkayım? Tiger P, VK3001P gibi ezik bir tankı çekmek için yeteri kadar über bir tank mı (Bkz. 200mm ön zırh)? Yoksa efendi gibi VK3601H mi gitmeli? Oyunda Maus'a kadar gidemem herhalde, max. Tiger 2 görürüm?
Sosyal ağlarda paylaş

Invitation to user Encaladium has been sent.

[hr]
VK 36'dan git bence. ikisinide oynadım ve 36 açık ara parçalar. zaten köniş topuyla 88'i açana kadar rahat rahat ilerlersrin. Jpanzer4'ün topuda kendide çok kötü. önden yediğin çoğu atışta motorun ya bozulur yada yanar. tecrübeyle sabittir. ondan bi haftanı ayırıp jpanzere nolife, direk geç jpanthere. stuguda sakla mutlaka para çog lazım olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Encaladium.

Tier VI'lara kadar geldim.

KV-1S, StuG III'den JagdPzV'e geçmeden mürettebatı %100 yapmaya çalışıyorum, PzIV'den de hangisini alacağıma tam karar veremedim. Hepsinde VI'e geçecek upgrade birikti ama.

Hummel'e de 2000xp kaldı.

ne alacan abi 3601H alacan

oyunun en saglam medium tankı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...