Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

tamam da mesela TD ile yapılacak tek şey zaten pusuda beklemekken koca koca T9-T10 heavy tankların tam da TD'ler için oluşturulmuş 2-3 çalı arkasında beklemesine ne dersiniz? :D

bazen TD oynarken yer bulamıyorum oralarda, ben de sinirlenip yaban domuzu gibi boynunu çeviremeyen bi lanet aletle basıyorum gaza dalıyorum düşmanın arasına :)

tamam pusu olmadan da scout olmadan da olmaz, hatta mmo'lardaki gibi azıcık milletin önünde hasar yeme pahasına ilerlemelerini yavaşlatacak ağır tank da lazım, ama bunların bir ölçüsü olmalı, herkes pusuya yatarsa da herkes bodoslama dalarsa da skor 15>1 falan oluyor en iyi :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla oyunda maus harici yürüyüp de parçalanmadan önce objekt filan tespit edebilecek tank yok, onu da arty parçalıyor. 750dmg'lik 150mm'leri herkese verince sonuç bu. 500dmg'lik 130'lar bile yeterince sorun çıkarıyordu zaten.

is7 aldığımdan beri (son 24 saatte) 10 tane en az kv ile maç yapmam gerekti sadece zararları karşılamak için ve bu premium'la. is7 ile de is4 ile yaptığım gibi devamlı pusup 12 tane filan delen vurmam lazım masrafı çıkarmak için. 30k tamir sadece. her mermi 1200. modüller zırt pırt patlıyor zaten is4 ne rahatmış, 3-6k da consumable çıkıyor. nereden baksan her maçta 50-60k yapmam lazım, kazanamazsak bu olmuyor tabii.

yenileceksek bile dmg vermesine oynamam lazım mecbur, hatta bazen cap'i filan bırakıp kalan adamları avlamaya gidiyorum sırf bundan ötürü.

tier yükseldikçe oyun pusuyu zorunlu hale getiriyor, cesaretin bedeli ise gold farming. sonra kv ile para yapmaya geliyorsun, karşına is4 çıkıyor patlatıyor oturuyorsun öyle. wow'da da çekemedim, bunda da çekemem valla 5dk eğlenmek için 15dk çalışmayı. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
valla gerçekte çakma t-54'müş, oyunda da öyle. zırh şahane, profil yok gibi. premium olduğu düşünülürse kendi tier'indeki med'ler arasında en iyilerinden.

is-7 deli etti sattım, e-100 için çalışıyorum şimdi ama iyi diyen kadar kötü diyen de var. siz nasıl buluyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

t-59 başta bana da tıraş geliyodu ama karşıma çıktıkça lanet ettim o tanktan :)

bi kere çok hızlı, aynı tierdeki diğer mediumlara göre çok daha başarılı, tabi 15 sene sonra üretilmiş olmasının farkı olması lazım :) ama fark o kadar büyük olmadığı için mi koymuşlar nedir :):)

ben de mausa doğru ilerliyodum, lotro isengard çıkınca ona daldım...bence e-75 e-100'e göre çok daha zor patlayan bir tank

is7 ile e100'den pek korkmuyorum da e-75'i vurmak daha zor geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

e-75 çok iyi de t9'da kalacağım bir dala girmek istemiyorum, zaten is-4 var tatmin eden.

is-7 cw için iyi ama onun dışında bayağı kötü. ne dmg alıyor (öndeki alttan t8 ve üzeri gelen giden vuruyor, açılandırsan bu sefer başka taraf zayıflıyor is3 gibi) ne dmg veriyor, (500 dmg herkeste var t9'da bile) modüller arka arkaya devamlı patlıyor, dev gibi, yanına düşen 200mm top yarı canı götürüyor, hafif manevra yapayım desen hız 25'e düşüyor, o hızı topçu şaşırtmakta kullanamıyorsun. 45km'de bile sürerken yoluna konduruyorlar. devamlı tankı saklaya saklaya gittiğim halde kaç kere yarı hp ile dövüşe başladım ve millet güle oynaya patlattı haddi hesabı yok. gir-çık ile dövüşüldüğünden o hızı kullanmak mümkün değil zaten haritanın belli noktasına gelince.

kısacası uğraşmaya değecek bir random maç için t10 istiyorum, zaten 3 milyon havaya uçtu. e-100 ya da maus arasında kararsız kaldım sadece. e-100'e karşı fazla oynama şansım olmamıştı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de type 59 gerizekalı derecede op, karşı takıma 5 tane koydu salak matchmaking campinovka'da. bir tanesini öldürebildik. takımda 130mm ile gezenler yoksa bayağı bayağı op.

sonraki maçta da bize 5 tane verdi, hepsi geberdi şehir haritasında e75 ile dövüşürken. heh.
Sosyal ağlarda paylaş

zırhı, boyu aynı t-54 zaten, hp daha düşük sadece. t-44'e, panther 2'ye nispeten çok daha iyi. bu kadar açık ara iyi premium koymayacaklardı güya.

yarın premium abrams koyarlarsa şaşmam, abrams çıktığında çin hala type 59 kullanıyordu çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...