Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yahu auto aimden bahsemityorum dedimya, eger crosshair bir tanka yakınsa hep ortasına dogru cekiliyo, ilerisine götürünce bi anda atlıyo.

rahat nisan alınmıyo yanı. bi aim desteği var gibi bok ediyo heleki lag varken.

onu kapatmanın bir yolu varmı onu soruyorum. yoksa sadece third person olmasıyla ilgili birşeymi?

bide patladıktan sonra baska bir aletle baska bi savasa katılınca puan falan düşüyomu ilk savastan aldığımız?
Sosyal ağlarda paylaş

abicim hep yanlış yazmışın ondan yanlış anlamışım bende :D
şimdi dediğini anladım evet nişan alırken crosshair i tutuğun yerden sağa sola çekiyor bana tankın parçalarına çekiyor gibi geldi hiç ortasına çekmedi yani.misal düşman tank biraz açılı bi şekilde bana dönük tam önüne ateş etmek yerine kenardan yan arka tarafına ateş edebiliyorum ortasına çekmiyor yani.auto target kapalı olacak tabi kısa mesafede her zaman fkat hızlı bi tankla çevresinde dönerek ateş ediyosan auto target kullanman gerekiyo yinede.
aim desteği lag yüzünden tuhaf çalışıyordur bende düzgün
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

IS kullanıyorum karsıma IS geldi adam önden vuruyo %30-%35 gidiyo benim attıgım bütün mermiler sekti nasıl iş bu anlamadım

hangi silahı kullanıyosun ve karşındaki hangi silahı kullanıyor
hangi tür mermi atıyorsun o da önemli. bide neresine ateş ettiğin çok önemli .misal is ile kafa kafaya çarpıştın 2 nizde sadece önden ateş edebilirsiniz başka seçenek yok. o zaman auto target kullanmadan adamın turret e hedef al sık. turret kalınlığı 100 ken ön hull kalınlığı 120.ayrıca turret atışı turreti kitleyebilir ve adamın arkasına geçmen için bi şans doğar
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

Asgard said:

IS kullanıyorum karsıma IS geldi adam önden vuruyo %30-%35 gidiyo benim attıgım bütün mermiler sekti nasıl iş bu anlamadım

hangi silahı kullanıyosun ve karşındaki hangi silahı kullanıyor
hangi tür mermi atıyorsun o da önemli. bide neresine ateş ettiğin çok önemli .misal is ile kafa kafaya çarpıştın 2 nizde sadece önden ateş edebilirsiniz başka seçenek yok. o zaman auto target kullanmadan adamın turret e hedef al sık. turret kalınlığı 100 ken ön hull kalınlığı 120.ayrıca turret atışı turreti kitleyebilir ve adamın arkasına geçmen için bi şans doğar

valla benim tank daha modifiyesiz ama bu kadar fark etmemesi lazım ya
Sosyal ağlarda paylaş

amanın naptın direk aldığın tankla pek bişey başarmayı bekleme hem upgrade yapman hem tanka alışman lazım. misal bende ilk aldığımda "olum bittiniz yenilmezim" die daldım o ne çatır çatır yediler.is3 ü ilk aldığımda az "noob is3" lafı yemedim. şimdi tankın ne yapıp yapamicanı biliyorum 122mm bl9 da taktım silah olarak zıbamm die vurduğum zaman ses geliyor.

is ye 122mm d-2-5t takmanı tavsiye ederim bi üst silahın hasarı aynı reload çok az daha hızlı ama is3 e geçmek için saklayabilirsin expi. he mermi kullan hem daha ucuz dandik tankları bi atışta patlatıyosun zaten her atışında 420 credi karın olur.e çok güçlü tankların da zırhını delemiyorsun pek.
Sosyal ağlarda paylaş

CBT Turnuvası varmış! Tüm dünyadan 32 takım 14 Kişilik gruplar halinde 6 adet yedek oyuncu ile Lakeville haritasında savaşacakmış.
1. olan takıma tam sürüm için 2500 altın, WoT T-shirt'ü, Turnuvaya katıldıklarına dair diploma ve flash drive verilecekmiş. Sayfadan kayıt olunabilir

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/first_cbt_championship_announced

[Alıntıdır]

Takım kurmaya başlamak lazım. Takıma eleman ihtiyacı varsa benide listeye yazın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Wipe öncesi her gün en az bir savaşa girmeliydin o 150 goldun gelmesi için. Wipe sonrası ise online olman yeterli 150 goldun gelmesi için.

Ama 3 gün girmessen o 3 gün sonunda 450 gold gelir mi ? Hiç denemedim.

2 gün girmemiştim, altta şu yazdı

Transaction:
300 Gold

yani oluyor girmeseniz de, günlük 150 goldunuz geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...