Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

tiger aldığımdan beri zerre para kazanamadım, premium vardı biraz oradan yaptığım azıcık para da premium kapanınca ve 2-3 parça alınca gitti. top mermileri ve tamir aşırı pahalı, alman tanklarına bulaştığıma pişman olacağım königstiger alamazsam cidden. sırf onun için çekiyorum çünkü bu eziyeti yani. :/

of of o goldları çörçil'e harcayan aklımı ben.
Sosyal ağlarda paylaş

interperez said:

su-5 i bende bilmiyorum işin açığı.Benimde onu açmaya 1.5 k exp kaldı.Bugün çok latency vardı oynayamadım.
Su-5 için bi official forumlara bak belki bişiler yazmışlardır.
Belli de olmuyo birde almanların wespe tam hayakırıklığıydı mesela.Deneyip yamulmak lazım belkide.

su-26'dan çok memnunum minimum 2 kill alıyorum oyun başı, su-5 nasıl acaba karşılaştırabilir mi biri ?
Sosyal ağlarda paylaş

su-26 turret döndürebildiği için çok rahat bi alet onu biliyorum. su-5te var mı o bilmiyorum alman spglerinde öyle bir şey olmadığı için daha zor oluyor hedefi hızlıca tutturabilmek. hareket halindeki tankları vurmak için sırf kafası hareket edebilen bi alet lazım, ya da crew 100% eğitimli olmalı ki açığı kapatsın.
Sosyal ağlarda paylaş

auto-aim olayını çözmem zaman aldı da ne şahane bir olaymış. uçanı kaçanı indiriyorum, 870 beygirlik MAYBACH'ı da taktım böyle döne döne patlatıyorum milleti haha

biraz rahatladım para olarak da premium'u açınca, ilk goldların hepsini bitirmeseymişim çok güzel olacakmış. bu arada crew training'i boşlamayın, çok kritik bir olay.

benim nick ultramarinus bu arada, fyi. :p
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 ay önce yayınlanan german ve ussr tank treeleri buldum ve pek değişmemiş aslında hemen hemen aynı, ayrıca yine USA tank tree yide buldum kendi offical sitesinde herhalde buda pek değişmez diğerleri gibi.

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/german_tank_tree 25 şubat 2010 tarihli

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/soviet_tank_tree 4 mart 2010 tarihli

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/american_tree
11 mart 2010 tarihli
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyor olmuyor is3 ümle ölüm kusmak istiyorum dierleri aynı tadı vermiyor ya.heavylere hızlanıp hızlanıp arkadan çarpıp üstüne bide ap mermi koymak gibisi yok.binanın köşesini dönünce ufak tankların kaçışını izlemek..dier tanklarda herkes düşman mübarek .heavy de bi arty bi dier heavy lerden çekiniyorsun dierlerinde light tanktan korkuyon ya
Sosyal ağlarda paylaş

Hafif lag başladı.YEni başlayan arkadaşlar goldunuzu harcamayın biriktirin.1 aylık yada en azından 1 haftalık premium alın sonra rahat edersiniz.
Bu arada oyunun matchmaking sistemi değişti.Şu anda biraz daha dengeli gibi.
link
Şurda forum konusu var oylamaya sunulmuş.Bence oyuncuların istatisliklerine göre savaşların ayarlanması çok mantıklı olur.Çünki gerçekten oyundan anlamayan adamlarda var.Beceriksizlerde var onlar kendi aralarında kapışsın. Win / loss olayı yada yok ettikleri tank sayısına veya artık kazandığı exp e göre bi ayarlama yapsınlar insanlar gerçekten kendi rankları ile mücadele etsin.Ya 100 maç kv-3 ile yapıp 10 kill i olan adam gördüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...