Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ışınlanma en büyük sorun zaten tank dibine girene kadar ateş edemiyorsun. görüntü mesafesi sorunu var bazı tanklar sanki görünmez oluyor . tankların zırhları dengesiz,silahlar dengesiz,mermi tipleri dengesiz . spg ler dengesiz . binaların çok yakınından geçerken takılıp kalabiliyorsun.is ler çok güçlü diye ağlayanlar yüzünden nerf edildi şimdi her mermiyi yiyorlar . he mermilerinden herkes şikayetçi hem mürettebata hem ekipmana hemde zırhı delmediği halde gövde hasarı veriyor.bazı td lerin çok zırhı var bazısının hiç yok. rus - alman dengesi oturmuyor birine değişiklik yapıyorlar diğeri güçleniyor.daha başka taraflarda katılacak tank sayısı artacak denge altüst olacak iyice.

benim şüphelendiğim bir konu gold satmak için tank ekipmanlarına verilern zararın arttırılmış olması ( release için deneme yani) ama işe yaramaz 5dk lık oyun için nie para verim yeni oyun açarım daha iyi.

bide eklenmesi gerekenler var.çevre koşulları yok :yağmur,kar vb. haritalar küçük ,gece savaşları yok.

yani oyun hazır falan değil release edilirse de maddi kaygılarla edilir daha adam gibi ping alamıyoruz oyundan 10.000 üyesi varmış yarısı oynuyor aynı anda dayanmıyor. ya daha oyunun taraflarını eşitleyen mekanizma düzgün çalışmıyor gözünü sevim oyun hazırmış gibi konuşma :)
zaten open beta ya geçmedi bile erken daha adam etsinler oyunu bi oyunu da patlatmasın şu ruslar.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hazır demedimki bende sıraladım ordaki eksikleri tanklar arasında ucurum var dedim sen 1 paragraf yazmışsın.terrain bug dedim sen binaların yanından gecerken takılıyo demissin tanklar ısınlanıyo demişim sende aynısını soylemissin aynı seyleri soylemişiz bi nevi:) burdan yola cıkarakta bunlar sorun tabiki bu sorunları sıraladıgım takdirde oyunda bi takım eksikliklerin oldugunu kabul etmiş oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Yumzukla platoon yapıyoruz gayet eğlenceli oluyo.Başka arkadaşlar varsa yeni başlayanlar var.Batukhan nickim ekleyeblirler.Treviz'de kimse sürekli yazıyorum bi kere cevap ver arkadaşım :D.
Oyunun çıkması nerden baksan 5-6 ay var daha tüm tanklar eklenmedi.Amerikan tankları eklenmedi.Yeni tanklar gelsede bi soft wipe gelse goldlarla beraber tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

heavy tankları hiç beğenmedim yerinden kalkmıyo,çok yavaş şuan kv-3 kullanıyorum İS ler güzel;hızlı,heavy tank kadar olmasada iyi vuran bi tank lazım bana

bide millete vuruyorum %25 gidiyor adam beni tek vuruşta alıyor ulan ne heavyliğimiz kaldı lightida tek vurusta alıyosun heavyide
Sosyal ağlarda paylaş

T-44 de alıyor beni çoğu zaman. Yapacak birşey yok. Ben şahsen Tigerimla takılıyorum grubun peşine biraz arkada kalıyorum ama sonra gözüme kestirdiğime patlatıyorum iki hit ona, üç hit buna derken tamamdır.

Genel olarak pek eğlenemiyorum ara ara girip Tiger II xp sini toplamay çalışıyorum ha birde wipe gelmesini bekliyorum dört gözle.
Sosyal ağlarda paylaş

t44 ler baya baya iyi hızlı gidim çok vurim diyosanız . ama track a yiceniz bi mermi sonunuz oluyor.

bu arada is3 ümle kv3 rekorumu geçtim bi maçta 1993 exp alarak .
is3 ün üstüne çıkmayı düşünmüyorum , hummel da aldım onu geliştirrim bide alman td si alcam stug3 lerin görüntüsü çok güzel kesin alcam onu :)
Sosyal ağlarda paylaş

StugIII çok kötü ama ondan sonra iyileşiyo diyolar.
Hummel da bi yerden sonra sıkıyo rus spg si gitmek lazım yüksek tierde acaip damageler veriyo adamlar. Gerçi almanlara yeni spgler gelicek de kimbilir ne zaman.

Bugün acaip lag var bende, tankı donduremiyorum,ateş ediyorum 1 sn sonra ateşliyo falan, sizdede öylemi?
Sosyal ağlarda paylaş

bugün çok lag var + nette de bi tuhaflık var.

stug3 konusuna gelince herkez zırhı dışında beğeniyor tankı . ondan önceki hetzerden sonra süper olduğunu sölüyorlar.hatta bi üstündeki tanktan daha iyi diyenler var lakin bunnar benim için pek önemli değil ya görüntüsü hoşuma gidiyo tankın, sürmem lazım :D görüntüsü çok güzel bi iki tank daha var alman tarafında (rus tanklar hep çirkin zate) ama düşük tier tanklar ya uraştıına değmez
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi esasen herşeyi gerçeğe uygun modellemişler, alman tankları bariz zayıf. maus'un profili dev gibi, ay'dan ateş etseniz gene vurursunuz. zaten gerçekte asla inşa edilmeyecek birşeyi sırf is-7 gibi soğuk savaş dizaynını da oyuna katsınlar da herkes tank namına rusları oynasın diye mi katmışlar diye düşünmedim değil.

tank destroyerlerinde almanlar, tanklarda sovyetler ileri. ben sırf königstiger aşkından eziyeti çekiyorum ama cidden her denk tier'de alman tankları hep bir geride. tiger ile devamlı dağılıyorum, premium ile bile aldığım para ancak tamir cephaneye gidiyor. t2'ye nasıl geçeceğim hiç bilmiyorum heh.

yalnız 3-4 saattir lag midir nedir saçmasapan bir gecikme var. düğmeye basıyorum, 1sn sonra ateş ediyor. düğmeye basıyorum, 1sn sonra yürümeye başlıyor. teamkill filan yapınca lanet olsun deyip kapattım oyunu. düzelir umarım. :/

herşeye rağmen oyun o kadar sardı ki öyle böyle değil, uzun zamandır eli yüzü düzgün tank simülasyonu arıyordum, bu üstelik multiplayer. ileride parayla filan çıkarsa da alırım herhalde. sadece son iki tier'i kaldırmaları lazım. yoksa amerikalılara m60 patton filan verirlerse olmaz bu iş.

tank destroyer konusunda şunu demeliyim ki su-152 kağıt gibi, neyle ateş etseniz ortadan ikiye ayrılıyor. jagdtiger ile önden ne atsanız hepsini karşılar 250mm. savaşın en dayanıklı td'si idi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi td olarak bende Jagdpanzer IV var stug III den sora geliyo.Hetzer çok kötü bi td yavaş zırhı var fakat genellikle yüksek tierlerin arasına düştüğünüzden bi işe yaramıyo tabiki silahta etkisiz kalıyo.Stug III upgradeleri aldığınızda bayağı bi hızlanıyo tank yılan gibi akıyo :D silahlarıda iyi HE ile iyi dmg verebiliyosunuz ama başlarda zorlanabilirsiniz.Light tankların atışları zırhtan sekiyo genellikle hoş bişey gerçekten :D
Jagdpanzer IV fena bi td değil oynanılabilir.Heavylere HE ile dmg verebiliyosunuz.Mediumlar zaten vurduğunuzda dağılıyo :D
Jagdpanther in çok iyi olduğunu duydum.Ferdinand ve Jagdtiger için konuşmaya gerek yok çok iyiler ferdinand biraz ağır ama jagdtiger şu anda oyundaki en iyi Td.
Bide bişey öğrendim bu hergün gelen 150 gold sadece betada gelicekmiş.Full release'de sadece para ile alıncakmış.
Valla release'e kadar oynarım eğer lag olayını düzeltirlerse tabi aylık premium olayınada bağlı gold alabilirim.Tabi şöyle bişyede var atıyorum hedefiniz IS-7 onu aldıktan sonra premium olmak çokta gerekli olmayabilir.Xp zaten gerek kalmaz.Repair ve mermi içinde credit yeterli gelirse sorun çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok ilginç Tigerımda şu 88 lik var, butun mürettebata %100 trainli. Ama nedense t44 ve panther ile kapışınca hatta onların bir altı ile benim mermilerin sekiyor yani ıska değil sekiyor.

Demin pantherden önceki vk serisi ile teketek kapıştık iki kere sektirdim adamdan 88lik ile, elemanda 75lik vardı galiba çünkü hızlı ateş ediyordu ve beni indirdi, hit pointim 1450 bu arada araç da full upgradeli bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...