Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest Next

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yetenek yarışması vardı herkes yeteneğini sergiliyordu. bu çıktı sadece sohbet etti ve jüride yetenek nerede diye sorunca bozuldu gitmek istedi, sonra geri dön dediler döndü falan. dram yaşandı. utanç dolu bir andı.

yalnız neredeyse her blizzcon u izlemiş birisi olarak soe eventında çoook daha fazla eğlendim. sınırsız alkol olduğundan ötürü ve yaş ortalaması da 40 üstüydü rahat bir şekilde inanılmaz geyik döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
evet umut bağladığınız bir MMO daha gümledi.

çıkmadan gümledi bu sefer üstelik.

MMO oynayacaksanız gidin WoW oynayın hepsi orda yapıldı ve yapılacak yeni bir şey olursa orda yapıyolar yine, yeni farklı bir MMO diye bir şey yok yani.

MMO diye gelmeyin daha bana süpürgeyle kovalarım.
Sosyal ağlarda paylaş

yokluktan derken eskiyi kastetmiştim ben.

wow u zamanında nasıl oynamışım kendime şaşıyorum yani.. Her pvp sezonu hesabı açtırıp, aynı sorunları yeniden yaşıyordum.

Pve sinden zaten oldum olası nefret ettim. Sanki ben oyunu değil oyun beni oynuyor gibi hissettiriyor wow un pve si. Zaten farklı oyunlarda pve yaparken bile eğleneceğimi gördükten sonra wow benim için hayal... Açıkcası pve nin bile eğlenceli olabileceğini düşünmemiştim. Bu karamsarlık ve ön yargının tek sebebi wow dur benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sahsen ben f2p oyuna baglanamadim daha, su forumda da bilmiyorum f2p oyunu iki aydan fazla oynayan varmi, ha forumumuzda wow harici mmoyu iki aydan fazla oynamisligimizda yok ya neyse :)

Poe garip bi ornek oldu bu arada. Tam mmorpg degil kafamdaki birde onunda cozemedigi problemler ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

2 aydan fazla oynayan var, birçok oyunu. poe'de business model olarak gayet solid eksikliği yok. mmorpg olmasına gerek yok zaten, oyunun detayları değil business modelinden bahsediyoruz. benzerini zaten gw2 yapıyor eğer mmo olsun illa diyorsan. in-game store'da satış var ama seni hiçbir noktada para harcamaya zorlamıyor. 500 dolar harcayanla 0 dolar harcayan arasında competitive seviyede fark oluşmuyor. sattığı şeyler kozmetik veya elzem seviyede olmayan oyunu kolaylaştıran şeyler gibi. default 4 çanta slotu verirken, para ile 5. açması gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...