Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest Next

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Buda iyiymis ehuh. UO'nun eglenceli amelelik/miner/building ve crafting kismini swg rahatligiyla kapmislar gibi.

http://imgur.com/a/PXJ3q

Benim hosuma giden sey, claim ettiginiz toprakda agac bitki kaya varsa, onlarda sizin oluyor, agaci secip ufaltip (bonzai boyutu) yada buyultup (MEGA AGAC) yerini degistirip kafaniza gore takilabiliyorsunuz. Motor baya enteresan.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde diyorum ya, komik bir sekilde hafif itemizasyon var..Su anda sadece madenler, ama agaclarinda tier'leri, yuksek seviye agaci kesmek icin daha kaliteli balta, madeni kazmak icin kaliteli pickaxe gerekiyor, onlari craft ederkende hiz/kazdigi alan/kazdigi miktar gibi statler var eheuh. Yew bow icin Yew agaci lazim mantigi, yada valorite kazmak icin verite vs lazim kafasi...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi peki mesela ben şimdi oyunu aldım diyelim ki 60 dolara, Next release olduğunda ona da ekstra para vereceğiz doğru mu anlıyorum?

Birbirinden beslenecek farklı oyunlar olacak yani bunlar aslında. Biri olmadan diğerini de oynayabileceğiz.

ikisi de f2p olacak ancak preorder paketleri içerisinde title ve avantajlı itemlar gibi eklentiler var sonradan alamayacağın.
Sosyal ağlarda paylaş

Esas oyun olan EQNext ne kadar themepark bilmiyorum..ama iki oyunda da yeraltinda yer ustunde generate edilen mekanlar olacak..

Landmark icin, minecrafttaki gibi derine kazarken sakat yerlere varmak sozkonusu olacakmis...Landmark sandbox, ama esas EQNext ne kadar themepark bilemedim. yari-themepark diye sallayasim var. bilmiyorum ehuh.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.twitch.tv/cohhcarnage

bunu izleyebilir oyunu merak edenler ben bunu izliyodum adamlar airship yapıyolardı en son.

bi de dun mu ne oyun developer ı vardı chatte bu kanalda soruları yanıtladı su olucak mı bu olucak mı gibi soruları.

mesela claim ettigin zoneları pvp ye acabilmek olucakmıs gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Haritalar buyuk..ama soyle her haritanin merkezinde teleport binasi var kocaman, onu kullanarak istedigin shard/servera zart diye gecebiliyorsun...yani ben dusuk tier1 materyallerin oldugu yerde tatli manzarali bir yere yumuldum claim ettim..ileri seviye materyal icin baska yuksek tier shard/mekanlara gidip malzeme kapip geri geliyorum...npc/mob eklenirse yuksek tierli mekanda ev yapmaz zor olur falan fdsfds.

forum muhabbetine gore 10 tier maden 10 tier agac olacakmis, 10 tier mekan demek..her mekan farkli biome olabiliyor (tier3 hem kurak, yada agacli orman olabiliyor)

Birsey dikkatimi cekti ama, Alfa su anda 2.5gb yer tutuyor...oyunun Min Req. olarak 20gb isteyecek demis..bu kadar yer muhtemelen oyun mekanikleri icin degildir gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bakın da, makinenize göre hype yapın.

min-max req.

Minimum System Requirements: OS – Windows 7 64 bit Processor – Intel i5 Quad Core or higher / AMD Phenom II X4 or higher Memory – 4GB RAM Hard Drive – 20GB Free Video Memory – 1,024 MB RAM Video Card – nVidia GeForce GTX 275 series or higher / AMD HD 4890 or higher Sound Card – DirectX compatible Internet – Broadband (3Mbit/sec or higher)

Recommended System Requirements: OS – Windows 7 64 bit Processor – Intel i5 Quad Core or higher / AMD Phenom II X6 or higher Memory – 8GB RAM Hard Drive – 20GB Free Video Memory – 1,024 MB RAM Video Card – nVidia GeForce GTX 560 series or higher / AMD HD 6870 or higher Sound Card – DirectX compatible Internet – Broadband (10Mbit/sec or higher)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...