Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam SW prensi beni delirtti kıracaktım biryerleri en sonunda. Aldım bunu götürdüm limana biriyle konuşacakmış, adamı göremiyom ama quest complete yazdı ve göremediğim adama quest vermem lazım ki twilight tarafına geçiş şeyi başlasın.

Relog attım, questi 4 kere abondon ettim olmadı delirecem. Forumlara bakıyorum bakıyorum, ticket atıyorum. En sonunda limandaki başka bir questin oraya değiştirdiği için veremediğini buldum bir forumda. Questi sildim gözüktü mob.

Sonra arka tarafta sislerin içinde prensi koruyacam, prens kayboldu, mob gelmiyo, millete geliyo bende tık yok. Gene aldım gene olmadı. Old townda da bir quest vardı dedim onu yapiyim. Kulenin en üst odasına çıkacam, char merdivenin yarısından sonrasını gitmiyor. Bildiğin gitmiyor yani, millet geçiyo yanımdan ben mal mal çıkmaya çalışıyom merdivenden :D RElog atınca 2 questte düzeldi. Sonra kralın yanına gittik mob summonlandı, mobu başkası çaldı !

Tüm bu aksiliklerden sonra Twilighta gittim 2 quest yaptım, 3. questte zepline fırlatma ve zeplini patlatma olayında benimle birlikte yaklaşık 8 kişi bombayı koyamadık allahın gemisine. Git gel abondon gene yap , dinamiti koyarken kıbleye dön vs yaramadı hiçbişi. Sinirlendim çıktım.

Salak subalak quest sistemi yapmış hırtolar ya, ilk günde hyjalde alacak quest bulamadım, onu alamayında tabi olay devam etmiyor. Megersem mob combattamıymış ölmüşmü ne!.

Tek questle chaine bağladı blizz olayı ha , al quest buglandı 84.5 kaldım tüm akşam boyunca. Gittim arkeoloji yaptım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında quest logları okursanız hikayeler falan çok güzel, böyle bi lvl kasma yarışı olmasa sıra sıra bir hikayenin bütünü şeklinde ilerleyen questler baya iyi yazılmış. Hyjal ve deepholmü WotLK'in giriş questlerinden daha çok beğendim ben, fakat horde olarak benzer bi bug yüzünden twilighta geçemedim 84 halimle uldumda devam ediyorum. Uldum da tabi gayet eğlenceli görünüyor, özellikle mekan tasarımları çok başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Bende sanırım hyjali bitirdim.

Ama şimdi

1. Ya bitmediyse hjyal görevlerim? Görmediğim yerler varsa...
2. Vaşire gitsem şimdi? Sonra 85 olduğumda hiç gitmediğim bi bölüm kalsa. Orayıda gold, zaman geçirmek vs için yapsam?

115 questten sonra bi 10 civarı daha görev yaptıysan bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...