Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

Başlıyor gene, "aaa" yensin abi adamların hepsi ben bu oyuna başladığımdan beridir ilk 6-7 içinde 4 üyesi falan var. Adamlar iyi oynuyor da saçma sapan amumu ultileri yüzünden kaybettiler ilk oyunlarda, şimdi alsınlar da göstersinler şu amerikalılara. Adamlar çok iyiyiz diye takılıyor sürekli.

GEd said:

180 bin kisi izliyor, honda bu kadar acc var midir acaba haha

Birde Hon forumlarında yok sayaçlar için ekleme yapıp sayılar arttırılıyormuş, yok forumda online olan kişi sayısıda oraya ekleniyormuş, yok mümkün değilmiş diye yazmışlar.

Şu oyunun artık oynandığını kabul eden, böyle bir kitlenin olduğuna inanan ilk Moba'cıya 100 binlira veriyorum.

21:00~24:00 arasi 9k queue var
Sosyal ağlarda paylaş

180k yı gec demın epik ile fnatic macında 210k idi. usttekı arkadasa katılıyorum ılk mac gercekten DC sonucu kaybedıldı rahat 5 dk yoktu vayne oyunda. ashe de dogal olarak creep farkını actı. ama 2. oyun turnuvanın en iyi oyunuydu kesınlıkle, epik biraz combatlardan sonra havayada girmeyip düzeni bozmasaydı cok rahat alırlardı 2. oyunu ama yenıldıler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi ben oynamaya basladım ama ilk oyunu kazandım millet bot gibi oynadı normal girdim ranked acık değil ama komik geldi hon yanında cidden daha az stressiz rahat ama anlamadım normal oyundan ranked ne zaman geçicem ilk win den sonra seal mastery acıldı ama veremiyorum birşeye herolarda kısıtlı hepsi yok bu şimdi nasıl olucak biraz açıklayabilirmisiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

silent said:

final macı 00:00 cest bizim saate gore tam olarak kac bilen varmı?

1'de

Lind3r0th said:

Ya şimdi ben oynamaya basladım ama ilk oyunu kazandım millet bot gibi oynadı normal girdim ranked acık değil ama komik geldi hon yanında cidden daha az stressiz rahat ama anlamadım normal oyundan ranked ne zaman geçicem ilk win den sonra seal mastery acıldı ama veremiyorum birşeye herolarda kısıtlı hepsi yok bu şimdi nasıl olucak biraz açıklayabilirmisiniz?

Her hafta 10 farklı champion ücretsiz oluyor ve genelde Salı günü resetleniyor. Ranked için level 30 olman lazım, yani daha çok var. Sealleri de oyunlardan kazandığın IP puanlarıyla shoptan satın alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Ranked lvl30 olunca oynayabilirsin, baya surer oda.

Oyunun güzel yani daha az stresli olmasi ve yenilikci olmasi mekanizmalar acisindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...