Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coca cola Reklamındaki Pervane Şeysi

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

wastyrx said:

Ya adını hatırlamıyorum hiç. Paraşüt eğitiminde kullanıyorlar ya o pervanelerden, acaba Ankara yakınlarında 'herkese açık' o tip bir hizmet veren bir yer bilen var mı aceba? Gidicez eğlenicez yani yarım saat bi saat artık seanslar ne kadar sürüosa ^_^

pervane şeyiyle kastettiğin ne bilmiyorum ama ankara'da paraşüt kulesi var meşhurdur.

abii ahuahufsaud o kule 30 metre falan yaf afasfda öle iple indiriolar seni o kadar(tabi onu kastediosan afasd) bi de bayadır kullanılmıyo hatırlıorum. coca cola reklamında denizin ortasında platform gibi bişi var abi, böyle yalandan havaya fırlatıo falan(bu kısmı yalanda her türlü). Havada asılı kalmanı sağlıo alet, sanki paraşütle atlamışsın gibi. Eğitimlerde falan kullanılıyor. Tabi pahalı bişi olması lazım her yerde yoktur ama paraşüt eğitimi verilen bi yer varsa olabilir diye düşündüm ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
lan reklamı yeni izlemiş olmam da ayrı bi muhteşemlik bak..

adı body flight bu zamazingonun, yapılan yerin adı dikey rüzgar tüneli. aironex yaptırıyordu istanbulda.. sonra ben gideyim diye aradım, hayvanlar kapatmışlardı şirketi. 2008sonu ya da 2009 başı olsa gerek kapatmaları.

tr'de başka nerede var bilmiyorum, duymadım hiç. pahalı derken saati 160$ gibi bişi değildi saati 1000lira gibi bişiydi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...