Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LEVEL - FRPNET İşbirliği

Keri

Öne çıkan mesajlar

bahsi geçen frp sitesini duymamıştım (ki bu bakımdan da bu kadar "övgü"yle bahsedilmesi garip geldi bana) da Level sponsorluğu avantajdan çok dezavantaj getirir siteye. Level'ın son 1-2 senedir yaptıkları karaktersizliğini ve yetersizliğini fazlasıyla gösterdi zaten. Üstüne tüm yaptıklarından sonra bir de internet ortamında bir araya geldikleri Oyungezer editörleriyle tartışmalarda bile 2 kelime edemeden kudurmuş gibi saldırgan tavırları hem kişilik hem de kalite açısından acizliklerini gösterdi.

Bu bakımdan bilinçli okuyucular arasında bayağı antipatik Level, yıllardır bilgisayar oyun dergisi almıyorum ama ben bile burun kıvırıyorum Level'a.
Sosyal ağlarda paylaş

oyungezer de level da sıkıcı.
level'daki şu sakallı tipe uyuzum. apaçi gibi bi tipi var, sanki laf olsun diye dergide.
oyungezer'in özellikle iki şeyine uyuzum "bak biz eski level tayfasıyız lololol" ki o bahsettiğim tayfa sırasında insanlar "abi level çok bozdu son zamanlarda" diyordu, o tayfa bırakıp oyungezer'e geçtiğinde "aa süper tayfa artık oyungezer'de" denmeye başladı.
ikinci şey de "bakın biz de sizdeniz, sizin gibi internet geyikleriklerini biliyoruz" modunda takılmaları. yahu ben oyun incelesinler istiyorum, onlar kendilerini okura beğendirmekle vakit kaybediyorlar.
al mesela son sayıda "troll face ve fuuu face" koymuşlar.
hayır 4chan gibi uncyclopedia gibi amaçlı bişi de değil burası, bu tip şeyler göze fazla batıyor.

hani "gameshow çok iyi dergiydi" denince dalga geçiliyor da,
iki dergide de sanki bir gameshow özentiliği var. eğlenceli yapmaya çalışıyorlar ama level (97-98 yılları misal) dergisinin altyapısı buna müsait değil ki zaten, ortaya çamur gibi bişi çıkıyor.
"nostalji" bölümü var mesela ama bu bölüm yıllardır aynı oyunları çevir çevir tekrar anlattan öteye gitmedi. "kısa kısa" bölümü gibi bir şey. doğru düzgün nostalji de yapamıyorlar.

level (97-98) ile gameshow altyapıları içine sıkışmışlar.
gameshow gibi okuyucuyla dialog kuruyormuş gibi yazılar yazmaya çalışıyorlar ama olmuyor.
level (97-98) gibi ciddi yazmaya çalışıyorlar o da olmuyor. 13-14 yaşına hitap etmeye çabalarken ciddiyet de kaçıp gidiyor.

şunu kaç seferdir söylüyorum belki ama level'ın her yaptığıyla dalga geçilip "oyungezer ownz rulz is the kingz" muhabbetinden sıkıldım.

öte yandan şeyden korkuyorum, oyungezer diycek ki "aa üyeler şöyle şöyle konuşanları seviyor, onlara cool gözükmek için biz de oyun inceleme yazılarımızı 'asdfdfasdf zuzuzuzu lolololol' gibi yazalım" sonuçta iyice çorba yazılar çıkacak.

adam gibi inceleme yapsınlar onu istiyorum ben.
pcgames vardı çeviriydi meviriydi iyi dergiydi ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone

Bone said:

oyungezer de level da sıkıcı.
level'daki şu sakallı tipe uyuzum. apaçi gibi bi tipi var, sanki laf olsun diye dergide.
oyungezer'in özellikle iki şeyine uyuzum "bak biz eski level tayfasıyız lololol" ki o bahsettiğim tayfa sırasında insanlar "abi level çok bozdu son zamanlarda" diyordu, o tayfa bırakıp oyungezer'e geçtiğinde "aa süper tayfa artık oyungezer'de" denmeye başladı.
ikinci şey de "bakın biz de sizdeniz, sizin gibi internet geyikleriklerini biliyoruz" modunda takılmaları. yahu ben oyun incelesinler istiyorum, onlar kendilerini okura beğendirmekle vakit kaybediyorlar.
al mesela son sayıda "troll face ve fuuu face" koymuşlar.
hayır 4chan gibi uncyclopedia gibi amaçlı bişi de değil burası, bu tip şeyler göze fazla batıyor.

hani "gameshow çok iyi dergiydi" denince dalga geçiliyor da,
iki dergide de sanki bir gameshow özentiliği var. eğlenceli yapmaya çalışıyorlar ama level (97-98 yılları misal) dergisinin altyapısı buna müsait değil ki zaten, ortaya çamur gibi bişi çıkıyor.
"nostalji" bölümü var mesela ama bu bölüm yıllardır aynı oyunları çevir çevir tekrar anlattan öteye gitmedi. "kısa kısa" bölümü gibi bir şey. doğru düzgün nostalji de yapamıyorlar.

level (97-98) ile gameshow altyapıları içine sıkışmışlar.
gameshow gibi okuyucuyla dialog kuruyormuş gibi yazılar yazmaya çalışıyorlar ama olmuyor.
level (97-98) gibi ciddi yazmaya çalışıyorlar o da olmuyor. 13-14 yaşına hitap etmeye çabalarken ciddiyet de kaçıp gidiyor.

şunu kaç seferdir söylüyorum belki ama level'ın her yaptığıyla dalga geçilip "oyungezer ownz rulz is the kingz" muhabbetinden sıkıldım.

öte yandan şeyden korkuyorum, oyungezer diycek ki "aa üyeler şöyle şöyle konuşanları seviyor, onlara cool gözükmek için biz de oyun inceleme yazılarımızı 'asdfdfasdf zuzuzuzu lolololol' gibi yazalım" sonuçta iyice çorba yazılar çıkacak.

adam gibi inceleme yapsınlar onu istiyorum ben.
pcgames vardı çeviriydi meviriydi iyi dergiydi ama.

Hocam zaten ilk etapdan beri takip ettiysen mavra olayini bilirsin.Gameshow kapanmaya yakin kaldi ki adamlarin 5 tanesini taniyorum cok zorluklar icine cikardilar son 5 sayiyi ozellikle tomb raider ile buyudukleri sayıyı...Level gameshow kapanmaya yakın direkt copy paste başlıklar birbirine benziyen bölümler direkt baymıştım ve özellik ile biriktiriyordum sayıları ve kontrol ediyordum.Bir sebepden alıyordum oda Lostlibrary nin kurucusu var idi ninguable mıydı unuttum adını çok zaman oldu.Super adamdı tey tey tey zaten oda ayrıldı leveldan.Du bakayım neydi o zamanlarda ki bahane hmm hm hah FRP iyi bir bölüm olarak kabul edilmiyordu levelda hahaha neyse..

Level direkt copy paste yaptı mavra olayına ben o zamandan beri ne level alırım ne başka oyun dergisi zaten boşa ziyan.evet anti levelcıyım alayı 5 para etmez.Bir hava bir mavra yaratmaya çalıştılar bundan yıllar önce ama başaramadılar öyle ahım şahım yazılarda okumuyorum Lemanyak game version gibi birşey gözümde bir ciddiyeti yok.Tek artıları var oda arkadaki bası organları ve para desteği.

Evet gameshowu geri istiyorum ah ah..

Dip Not: Türkçem bozulmuş peh teyy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...