Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
ya 2 uninstall ve sonrasında hadi bi daha deneyeyim belki olur şeklinde uzun çabalarımdan sonra en sonunda oyunu bitirebildim.

bu ne kadar kötü bi oyun lan böyle. hayır konuyu dialogları karakterleri falna geçtim de

yani o kadar bunaldım ki kaç saatlik oyunda hep aynı yerlerde gezmekten.

lowtown hightown darktown docks arasında gidip geliosun 6 SENE boyunca bi dışarı dağa çıkıosun

arada bi dungeon a iniosun hepsi de aynı. birinde başında başlatio dierinde sonunda.

şaka mı. 10 tane harita yapıp kaç saatlik oyunda içlerine farklı moblar koyarak tekrar salmışlar. Pardon farklı mob da yok ya thief slaver vs. ya da o deamonalr var.

combat sıkıcı, questler sıkıcı. KArakterler hep emo. bi isabelle in göğüsler iyi.

sonunda hikayeye bi etkin olsun die de. MAGELERİ Mİ TUTACAN TEMPLAR ları mı die seçenek koymuşlar böyle zorla. iğrenç en nefret ettiim olaydır.

neyse kurtuldum, oynamadım demicem.

fucking bioware
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ya 2 uninstall ve sonrasında hadi bi daha deneyeyim belki olur şeklinde uzun çabalarımdan sonra en sonunda oyunu bitirebildim.

bu ne kadar kötü bi oyun lan böyle. hayır konuyu dialogları karakterleri falna geçtim de

yani o kadar bunaldım ki kaç saatlik oyunda hep aynı yerlerde gezmekten.

lowtown hightown darktown docks arasında gidip geliosun 6 SENE boyunca bi dışarı dağa çıkıosun

arada bi dungeon a iniosun hepsi de aynı. birinde başında başlatio dierinde sonunda.

şaka mı. 10 tane harita yapıp kaç saatlik oyunda içlerine farklı moblar koyarak tekrar salmışlar. Pardon farklı mob da yok ya thief slaver vs. ya da o deamonalr var.

combat sıkıcı, questler sıkıcı. KArakterler hep emo. bi isabelle in göğüsler iyi.

sonunda hikayeye bi etkin olsun die de. MAGELERİ Mİ TUTACAN TEMPLAR ları mı die seçenek koymuşlar böyle zorla. iğrenç en nefret ettiim olaydır.

neyse kurtuldum, oynamadım demicem.

fucking bioware

your feelings are heard brotha
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

bu oyunu viktor sam falan sevmişti di mi
ahah

Viktor said:

act 3 faciasindan sonra ortalama denmeyi bile haketmiyor su oyun

bundan cok daha derin ve ozenilmis indie ler var 10-15 dolara

cidden su oyuna para verseydim oturur aglardim, pre- order verenlere cidden gecmis olsun, jet fadildan beter bu EA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...