Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Venator said:

Gamespot'taki yorumlardan bir tanesi, trajikomik:
said:
If Bioware keep this up DA3's Story will happen in an ally which has 4 houses.
1- Player's house
2- Abandoned house 3- Small cave
4- Dragon lair
And after that in an interview like this Someone like Mike Laidlaw says " We wanted to do something Creative "

link

Mike Laidlaw'ın savunmaları iyiymiş.

Dragon Age 2'nin sorunu şurda,
artık "B" kalite oyunları "AAA" diye pazarlıyorlar, biz de cidden "A++" kalitesinde olacak sanıyoruz. buna karşın "AAA" dedikleri şey sadece firmanın adı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

hep de konsol suçlu ha.

demons souls oynamasak tamam diyecez. :p

Konsolların kendisinin bir suçu yok. Ama gidipte alternatif varken ana menüsünden, item seçimine herşeyin konsol çakması olduğu oyunlarda oynamaya çalışmak için ter dökmeyi seçmem şahsen.

Bazı oyunlarda yeri geliyor kontrolleri, çözünürlüğü bile ayarlayamıyorsun. Sonra yapımcıları çıkıp "pc'de satamıyoruz hep korsan reroro" diye ağlayınca haliyle "sie go" çekiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

high res patch indirdinmi ? yoksa leş ötesi grafikler. yükleyince bir nebze katlanılabilir oluyor. 1 e nazaran çok özensiz tabi orası ayrı

başlarda o kadar kötü geldiyse biraz oyna da oyunun ne kadar tekrar ettiğini ve yazarın yaptığı saçmalıkları gör ehue
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna yeni giriştiğim için konuyu okumadım şimdi soruyorum sorularımı kusura bakmayın. ben ilk oyunda bu witch of the bitch mi ne morrigan'ın annesini doğradıydım. blight ın bittiği haberi geldiğine göre normalde hiç çıkmaması lazımdı bu karakterin karşıma eğer save'imi saklıyor olsaydım değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir, yine de cikardi. Spoiler olmasin diye ayrintiya girmiyorum, ama Flemethin oldurulmus olmasi ile baglantili olarak gelisiyor olaylar. Hatta belki ilk oyunda warden tarafindan oldurulmemis bile olsa bir sekilde olduruldugu varsayilacakti. Origins'de Flemeth'i oldurmemis olanlar varsa, o ihtimalde olaylarin nasil gelistigini aciklayabilirler belki.

Bir de DA2'de Flemeth'i ilk defa gordugumuz baslangic kismi, warden tarafindan oldurulmesinden once geciyor. Ama sonrasinda da karsimiza cikiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

yeni basladim, human rogue actim. valla pc sahibi olsam bu ne lan derdim de, dragon age'in oynanisi konsolda cok sikintiliydi. tam konsol oyunu olmus, evet klasik RPG degil ama konsolda oynanisi cok guzel su an, derin diablo gibi bisey ama daha cok. hikaye de guzel cikarsa begenirim ben bunu.

spoil etmiş gibi olmayayım ama malesef hikayede de pek iş yok, karakter etkileşimlerinde de keza öyle. vaktim var, birşeyler keseyim biçeyim, öyle takılayım zaman geçsin diyorsan oyna tabi. ilkinden sonra beklentilerimiz yüksekti, o yüzden bu kadar takıldık oyunun saçmalıklarına, yoksa he deyip geçmek lazım :) sims medieval oyna daha çok zevk alırsın belki :P
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

oyuna yeni giriştiğim için konuyu okumadım şimdi soruyorum sorularımı kusura bakmayın. ben ilk oyunda bu witch of the bitch mi ne morrigan'ın annesini doğradıydım. blight ın bittiği haberi geldiğine göre normalde hiç çıkmaması lazımdı bu karakterin karşıma eğer save'imi saklıyor olsaydım değil mi?

spoylerli cevap

söyle oluo oyuna başladığın zaman lotherin blight tarafından yeni istila edilio hani bizim korumaya calistiğimiz zaman fln awakeningde.

ilk oyun zamanı morrigan'ı gönderirken flemeth bugünlerin geliceğini biliodum ztn fln diyor hatırlarsanız o yüzden kendine bir hayat sigortası yapıyor. bi sihirli cisimin icine kendinden parça koyuyor böylece biz flemeth'i ilk oyunda öldürdükten sonra geri canlanması için
bizim su merill'le falan sundermorth ta ki rituali yapmamız gerekio o rituel sonucunda morrigan o bize vermiş olduğu sihirli cisim sayesinde hhayata geri dönüo. harry potterdeki o kötü eleman gibi işte ölmemek icin bi nevi sigorta. genclesmek icin kızının bedenini kullanmasına inanıosunuz da, sihirli eşyaya ruhunu saklayacağına niye inanmıosunuz. sdfasdf

Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

yeni basladim, human rogue actim. valla pc sahibi olsam bu ne lan derdim de, dragon age'in oynanisi konsolda cok sikintiliydi. tam konsol oyunu olmus, evet klasik RPG degil ama konsolda oynanisi cok guzel su an, derin diablo gibi bisey ama daha cok. hikaye de guzel cikarsa begenirim ben bunu.

vurun, acimayin
the cancer is here
Sosyal ağlarda paylaş

Önce DragonAge 1'i bitirdim 2 yeni kurdum az önce.Birazdan silecem 15dk yetti birde rpg adı altında sunmuşlar.MassEffect2 daha çok rpg öğesi barındırıyor.Allah belanı versin Bioware'in sürüm sürüm sürünsün kanser olsunlar asbest dökülsün başlarından aşağıya tuz ruhu dumanı solusunlar yemeklerine toz elmas karıştırılsın bu ne biçim oyun lan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...