Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Sam said:

erkek mage oynayacaklara üzüldüm, kendi adıma sevindim. (:P)

Hehe oyunu dorf noble male warrior ile bitirmiştim ilk, ve harika başlangıcı vardı. Cidden o Noble havasını veriyordu.

Bir kere daha bitirdim oda Noble female human 2h warrior ile, bayağıda eylenceliydi. Aslında vaktim olsa marta kadar 1 kere daha bitirmek istiyorum ama nerdeeeee, tatil yok bişi yok üühühü
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bi laf ortaya attiktan sonra "aa indirmediniz biz de vermiyoruz itemlari" diye geri basamazlar heh. Zaten 1m indirilir niye indirilmesin, saglam medya destegi de olacak. En kötü 1m oldu gz diye yalan atar doktorlar.

Kaede said:

http://feliciaday.com/blog/dragon-age-redemption

UNFUNFUNF

"Felicia Day" said:

"Tallis is headstrong, she fights dirty, and she has a really sarcastic sense of humor. I wanted to bring a modern sensibility to a fantasy character in a fantasy world."

Meh?
Meh.
Sosyal ağlarda paylaş

1m download yetmiyor, demoyu indirdikten sonra ea accountuyla register/login lazimmis, dolayisiyla ohoooo. Ama nasil olsa patladiklarinda karizmayi cizdirmemek icin gectik 1m'u gectik derler :P

bu bioware'in sanki itemization DA yada ME'de cok onemliymis gibi item uzerinden promosyonlarina hastayim heh. Demoyu bitirene de Ashbringer* veriyorlar mesela ahah.

*

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...