Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dresden Dosyaları

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
GERGE said:

Eskiden ne guzel yilda bir cikardi. İki yilda bire gidiyor abimiz :-(

adam galiba su lost legion la ilgili serisi bittikten snra rötarlı basladı ghost story ye,bn de final scriptten 3.5 ay sonraya release verdi obur major releaselerle denk gelmesin diye bildigim kadarıyla gerge. bu arada ilk 2 chaptr ghost story nin so basımlarında preview olarak mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
3 kere tamam şimdi başlayacağım dedim seriye ama hep başka bir şey çıktı. yine niyetlendim bakalım başlayabilecekmiyim bu sefer =) sadece birinciyi okudum çok güzeldi ama araya askerlik fln girince unuttum gitti. tekrar okumam lazım sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Sonu da cok iyiydi bence.

Umarim bu sefer bir senede cikar.

Bu arada soyle bir bilgi var sitesinde:

Q. How many books is Jim writing for the Dresden Files?
A. 23ish: 20ish “case books,” like those we’ve seen so far, plus a 3-book apocalyptic trilogy. Book #14, Cold Days, hit bookstores in November 2012. Book #15 does not yet have a name or release date yet, but we’ll make an announcement as soon as we have something to report.

Codex Alera okumaya baslayacagim bu gece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Dresden files ebooklarını toptan indirip telefona attım, işe giderken sporda falan dinliyorum. İşte ilk kitap bitti, ikinciye geçti. Baktım kitabın başında tanımadığım karakterler var, bi sürü olay olmuş bazı karakterler değişmiş falan anlayamadım başta. Doğru kitapta mıyım diye kontrol ederken fark ettim, klasör1 den sonra klasör 10'a geçmiş autoplay. 10. kitaba kadar olan bazı olayları (molly, murphynin kariyeri vs.) spoiler yedim.

Bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...