Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
moğollarla oyun açtım. imparatorluk eşşek gibi oldu boşuna - opinion yemeyeyim diye gittim lowda bıraktım crown authorityi ama bi defada 80k asker çıkaran persianın içimdeki vassalları löp löp götürmesi yüzünden bırakmak zorunda kaldım oyunu. persia ile beraber 200k küsür asker çıkarabiliyodum ama adamlar hayvandı işte :( iyide oldu zaten. gürcistan bi ara litvanyaya saldırıp kurlandı falan aldı :D opinion falan takmadan direk avrupaya pushlasam o güçle belki persia'yı revoke edebilirdim ama şimdi zerdüştlerle başlamayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tengrilerde zaten direk invasion cb yok mu ? olması lazım çünkü :p

[hr]

zerdüştlerle sopayı yiyince eski bizans oyunuma başlayıp romayı kurdum. ardından west francia parçalanınca direk claimi olan bi adamla saldırıp adamın liege oldum. francia toparlanınca macaristana kadar çıkan bulgaristanı direk yuttum. ondan sonrada zaten imperial reconquest gibi bi cb ile önüme dalmaya başladım şimdilik east franciaya saldırmayı düşünüyorum hazır parçalanmışken rahat rahat yutarım. zaten doğal olarakta abbasilerle tolunoğulları iç savaşa sürüklendikçe verdim holy warı verdim holy warı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...