Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed : Brotherhood

j0ker

Öne çıkan mesajlar

oyunda 2012'nin büyük yeri olduğu için 2011 sonbaharında çıkar diye düşünüyorum konsol versiyonu. pc versiyonu da keşke o zamanlarda çıksa, ama kesin mart'a kalacak gene.

birçok kaynakta 2011 sonunda çıkacağı söyleniyordu bu arada şimdi hatırladım.

yalnız benim gene şu şekilde bir komplo teorim var. brotherhood'un sonundan anlaşılacağı üzere ve ubisoft'un bu konularda hassas ve vurucu olduğu da göz önünde alındığında,

22 aralık 2012'ye 72 gün kala falan release olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

lol, kalan bir tane contract'i yapınca %100 oldum direkt. achievementları falan da açtım, iki üç tane kaldı onları da artık bir ara açarım. oyunun her noktasını tükettim resmen, yapmadık şey kalmadı.

o değilde akşam bir multi mi yapsak patiler olarak ? manhunt ya da alliance yapabiliriz, ventrillo adresi de veririm ben katılacaklara. ne dersiniz, uygun olur musunuz bu akşam 8- 9 gibi ? tyrannus, bagio, lath ?
Sosyal ağlarda paylaş

abicim, bende teknik olarak bunun imkansız olduğunu düşünüyordum ama adamlar bunu söylemişti, çok iyi hatırlıyorum. şimdi kaynağı bulamadım, ama adamlar oyunun zaten büyük bölümünün hazır olduğunu söylemişlerdi. sonra ubisoft'un montreal tayfası, yani AC serisini hazırlayanlar, çıkmayacak falan dedi. ama hala spekülasyonlar devam ediyor.

http://www.computerandvideogames.com/255003/news/assassins-creed-3-release-date-skips-2011/

burada adamlar söylemiş 2011'de çıkmayacağını. ama birkaç tane oyun sitesine baktığınızda da oyunun çıkmasına 200 küsür gün kaldı falan diyor. gerçi çok sağlam kaynaklar değil tabi bunlar.

ben mesela şu siteyi kullanıyorum genelde, bu kaynağa göre 2011 sonu konsol release'i için.

http://www.vgreleases.com/ps3/releasedate-344104.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dişimi sıkıp ps 3'e almamıştım ilk çıktığında, pc'de başladım pc'de bitireyim mantığı işte. ne fark edecekse eheh.

bildiğim kadarıyla hepsi farklı onların. pc - psn ayrıdır yani kesin. psn olaylarını biliyorsunuzdur zaten, heralde oynayamıyordur kimse şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

Desmond'a acaip benziyorum, etrafta animus aramaya başladım. Dudağada çizik attık mı tamamdır.

Brotherhood'u yeni bitirdim. Bence 2. oyun daha iyiydi genel olarak. Anlatımı ve progress çok daha iyi 2'de. Burda sonlara doğru baydım artık synch kasmaktan ve bıraktım %100'ü.
ACII farklı atmosfere sahip şehirler sunuyordu, hikaye örgüsü daha iyiydi, daha iyi bir karakter vardı elimizde. Burda biraz hödük bir Ezio var. Gençliği daha iyiydi yani. Kıyafet bile daha iyiydi be. Oyun içi progress'te çok yavaş, tablo toplamanın hiçbir yararı yok. 2'de en azından income artıyordu. Birde Brotherhood'ta yaşadığım şey, herhangi bir takipte falan adamın sürekli yanlış yerlere atlama eylemi vardı, yani saçma yerlere atlıyor, saçma aksiyonlar yapıyor, delirtti bir çok kez.

Ama Brotherhood kötümü? Kesinlikle değil.

Hikayeye gelirsek.

Spoiler!

Umarım önce ki ırkı "düşman ırk/uzaylı" yapmazlar. Yani bi kerede iyi olsunlar be kardeşim. Yani dünyayı kurtarmak lazım mesajı verirken "hepiniz yok olursanız kurtulursunuz" demesinler. Sonda Lucy'nin bıçaklanması nedir, ne alakadır anlamadım tabiki. Yani sinirlendim, gamepad'i kırıyordum Desmond ilerlerken. Sonra credits ekranında küçük bir dialog yaşandı, onlar kimdi bilmiyorum. Şu AC Wiki'ye bakıcam birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

uzun süre lucy'nin templar olabileceği dedikoduları dönüyordu official forumlarda. şu desmond ile villa'da oynadığımız yerde eagle vision açtığımızda gördüğünüz red trail olayı yüzünden. kesin onun bir olayı var da henüz kesin bir şey yok.

zaten oyun içinde desmond ile maillere baktığınızda da lucy çok şüpheli bir profil çiziyor.

bu arada oyunun ending credits kısmında da bir diyalog geçiyor, desmond şoka falan giriyor anladığım kadarıyla. görmediyseniz 2.53'den itibaren,

http://www.youtube.com/watch?v=sFshNuMn4LU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...